Addinol motokrossi EMV I etapp

Laen kaarti....

Aeg
09/05/2015 - 10/05/2015
Kogu päev

Asukoht
Pärnu Lennuvälja Motopark

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
9. mai 2015
EMV klassid: 50cc, 65cc, Q 50, Q 100+Q 200, Quad Open, Mini MX;
EKV klassid: Mini MX Hobi, Quad Amatöör, Quad Hobi, Quad Veteran, Quad Jun;
Korraldaja karikale: MX Hobi.
10. mai 2015
EMV klassid: MX1, MX2+MX2Jun, 85cc, K/V, MX V (Veteran).
EKV klass: K/V Veteran.

Osta pilet
Kõigi piletiostjate vahel loositakse välja kaks Tallinki kruiisi neljale inimesele Rootsi.

Pilet võistlusele maksab mõlemal päeval 8 eurot, õpilastele ja pensionäridele 5 eurot. Alla 140 cm lapsed pääsevad võistlust vaatama tasuta.

NB! Registreerumisel saab valida ka mitu masinaklassi ja võistlust ehk võistlejatel on võimalik registreeruda kogu sarja ette.

Võistlejaga koos pääseb võistlusele tasuta kaks mehhaanikut. Võistlustele registreerimine toimub raja sissepääsu juures, kus võistlejad ja mehhaanikud saavad käepaelad ja kõigil ülejäänutel tuleb osta pilet.

Registreerunud


Klass(id) Nr Nimi Võistlus(ed) Mark Klubi, tiim, riik
50cc 7 Hannes Hanimägi 09.-10.05.15 Pärnu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 124 Jekabs Kubulins 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
50cc 27 Mark Peterson 09.-10.05.15 Pärnu KTM Valga Motoklubi EST
50cc 65 Romeo Pikand 09.-10.05.15 Pärnu KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 8 Karl Hunt 09.-10.05.15 Pärnu KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 87 Robin Randoja 09.-10.05.15 Pärnu KTM Spordiklubi KTM Racing Team EST
50cc 93 Gregor Kuusk 09.-10.05.15 Pärnu KTM RedMoto Racing EST
50cc 137 Rasmus Alan Truus 09.-10.05.15 Pärnu KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 110 Richard Paat 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange KTM AK Racing Team EST
50cc 12 Rodrigo Livs Birbels 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
50cc 177 Evelīna Galeja 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
50cc 77 Ričards Alens Gaļcins 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
50cc 399 Rolands Bogdanovičs 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
50cc 151 Leonards Neicenieks 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 100 Miro Varjonen 09.-10.05.15 Pärnu KTM FIN
65cc 724 Janis Kubulins 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 644 Sten-Oliver Malk 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 424 Sampo Rainio 09.-10.05.15 Pärnu KTM FIN
65cc 40 Martin Michelis 09.-10.05.15 Pärnu KTM RedMoto Racing EST
65cc 770 Mikk Kallion 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoklubi K&K EST
65cc 51 juri vinogradov 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM Narva Motoklub EST
65cc 9 Tristan Uiga 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoextreme EST
65cc 525 Oliver Karimov 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM EST
65cc 9 Tristan Uiga 30.-31.05.15 Karksi-Nuia KTM Motoextreme EST
65cc 454 Mikk Martin Lōhmus 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM EST
65cc 792 Rauls Blumfelds 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 110 Richard Paat 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange KTM AYR Racing Team EST
65cc 103 Norman Erik Linnas 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia KTM Tihemetsa Motoklubi EST
65cc 12 Joosep Pärn 09.-10.05.15 Pärnu KTM Paikuse Motoklubi EST
65cc 43 Roberts Lusis 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 855 Dmitri Nikolaev 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Narva Motoklub EST
65cc 21 Ēriks Caunišs 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 656 Rainers Timko 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 777 Marks Deniss Rauda 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
65cc 255 Kennert Nurja 09.-10.05.15 Pärnu KTM AYR Racing Team EST
65cc 622 Hugo Nork 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoextreme EST
65cc 88 Otto Mattias Rootalu 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoextreme EST
65cc 37 Robin Kruuse 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki SMS (Saku MK) EST
65cc 15 Robert Sarapuu 09.-10.05.15 Pärnu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
65cc 95 Aleksis Araids 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
85cc 654 Aleksey Zorin 09.-10.05.15 Pärnu KTM RUS
85cc 10 Pavel Mangushev 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna RUS
85cc 17 Hans Arvet Tilk 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 15.-16.08.15 Lange, 12.-13.09.15 Tihemetsa Kawasaki Märjamaa Spordiklubi EST
85cc 118 Gusts - Mareks Simsons 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
85cc 32 Marken Pavel 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Kose AMK EST
85cc 99 Jörgen-Matthias Talviku 09.-10.05.15 Pärnu KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 51 Juri Vinogradov 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM Narva Motoklub EST
85cc 105 Egert Pihlak 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoextreme EST
85cc 911 VIKTOR KHODYREV 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna RUS
85cc 727 Patriks Uzuls 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
85cc 788 German Khanmurzin 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
85cc 23 Ivo Benedikts Skabs 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
85cc 615 Rūdolfs Aumeistars 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
85cc 310 christofer teder 09.-10.05.15 Pärnu KTM Aave Spordiklubi EST
85cc 33 Meico Vettik 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Mägi Racing EST
85cc 644 Daniil Zakharov 09.-10.05.15 Pärnu TM RUS
85cc 475 Romet Allingu 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 17 joonas Näppi 09.-10.05.15 Pärnu KTM FIN
85cc 47 Oliver Leppik 09.-10.05.15 Pärnu KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 626 Henry Vesilind 09.-10.05.15 Pärnu Honda HRC Eesti Racing Team EST
85cc 472 Andreas Arras 09.-10.05.15 Pärnu KTM EST
85cc 473 Kevin Soe 09.-10.05.15 Pärnu KTM EST
85cc 36 Alex-Allar Rebane 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
85cc 718 Kairo Katkosilt 09.-10.05.15 Pärnu KTM Kose AMK EST
85cc 377 Andreas Hiiemägi 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna Kose AMK EST
Mini MX 155 Targo Tintso 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX 134 Juss Maidla 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Mini MX 444 Mikk Erm 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX 168 Mihkel Tääkre 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX 87 Karl Saat 09.-10.05.15 Pärnu Bucci Moto Pärnu Motoclub EST
Mini MX 461 Raivis Levans 09.-10.05.15 Pärnu Bucci Moto LAT
Mini MX 200 Laur Allev 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro EST
Mini MX 7 Mati Tagapere 09.-10.05.15 Pärnu Rotek Motoklubi MRC EST
Mini MX 6 Marthi Lepik 09.-10.05.15 Pärnu Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 525 Erik Pirn 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX 836 Cardo Veski 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro EST
Mini MX 105 sasha võsa 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 121 Karl-Heinrich Niinelo 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Mini MX Hobby 19 Mihkel Kaarov 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 171 Hans Arvet Tilk 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 15.-16.08.15 Lange, 12.-13.09.15 Tihemetsa Bucci Moto Märjamaa Spordiklubi EST
Mini MX Hobby 707 Egert Karask 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 85 Maarek Kõre 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Motoklubi Lääne EST
Mini MX Hobby 55 Guntis Lakstīgala 09.-10.05.15 Pärnu Bucci Moto LAT
Mini MX Hobby 69 Jurijs Sigajevs 09.-10.05.15 Pärnu Bucci Moto LAT
Mini MX Hobby 520 kris koppe 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Märjamaa Spordiklubi EST
Mini MX Hobby 66 Märt Kaarov 09.-10.05.15 Pärnu YCF Kagu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 121 Karl-Heinrich Niinelo 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Mini MX Hobby 939 Raivo Raudsepp 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Sõmerpalu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 131 Marleen Valdas 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro EST
Mini MX Hobby 92 Karmo Sarapuu 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 31 Kristel Raba 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 177 Kätlin Salujõe 09.-10.05.15 Pärnu Bucci Moto Motoklubi K&K EST
Mini MX Hobby 141 Erki Kriisa 09.-10.05.15 Pärnu PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 162 Raul Rammula 09.-10.05.15 Pärnu PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 17 Janno Raba 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro EST
Mini MX Hobby 13 Märt Kaarov 09.-10.05.15 Pärnu YCF Kagu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 94 Peeter Tamm 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 324 Marko Rebane 09.-10.05.15 Pärnu Pitpro Motoklubi MRC EST
MX Hobby 11 Liaas Tastonnov 15.-16.08.15 Lange AYR-MTH AK Racing Team Muu/Other
MX Hobby 315 Martin Reimann 09.-10.05.15 Pärnu KTM MK Rutskavennad EST
MX Hobby 969 Kristjan Kask 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki MK Rutskavennad EST
MX Hobby 294 Andres Kirsipuu 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki MK Rutskavennad EST
MX Hobby 31 Jako Tsäko 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 15.-16.08.15 Lange, 12.-13.09.15 Tihemetsa Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Hobby 300 Jorma Arukase 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 330 Johanna Saareke 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 220 Rando Puller 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 228 Kaspar Merilaht 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 100 Olari Puldre 09.-10.05.15 Pärnu Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Hobby 321 Birgit Lippmaa 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha EST
MX Hobby 79 ain randmaa 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 169 Kevin Radsin 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Hobby 89 Robin Sebastian Susi 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Hobby 353 Kaisa Mumma 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 25 Kauri Raba 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Hobby 322 Mairo Soomets 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 405 Rauno Saia 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 218 Reiko Burket 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 712 Carl Mattias Räägel 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX Hobby 153 Gert Kase 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 700 Ranno Vann 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha EST
MX Hobby 9 Marttin Poljakov 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX Hobby 193 Kristiina Raba 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Hobby 282 Peep Põbo 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 104 Hanna Reinola 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha FIN
MX Hobby 571 Tanel Turro 09.-10.05.15 Pärnu Honda Motoklubi MRC EST
MX Hobby 99 Timo Vackermann 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Hobby 255 Renno Ruubel 09.-10.05.15 Pärnu Honda RedMoto Racing EST
MX Hobby 57 Jens Udras 09.-10.05.15 Pärnu KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 46 Kadri Ehamäe 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 199 Ragnar Valdstein 09.-10.05.15 Pärnu KTM Karksi Racing Team EST
MX Hobby 403 Reio Peilman 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 123 Margo Merits 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Veteran 125 Pertti Salonen 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Veteran 60 Mati Pärnasalu 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Veteran 777 Vesa Lindholm 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Paikuse Motoklubi FIN
MX Veteran 30 Heigo Lauren 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 15 Aivo Rabbi 09.-10.05.15 Pärnu KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Veteran 107 Allan Vierland 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 427 Toivo Nõgel 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 29 Virgo Kilm 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Veteran 7 Leons Kozlovskis 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki LAT
MX Veteran 133 Ülo Raudsepp 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Veteran 191 Rene Jõgimaa 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Veteran 305 Priit Laur 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Veteran 89 Arto Taisto 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Kawasaki FIN
MX Veteran 10 Lembit Nõlvak 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Veteran 12 KERT PÕLDVEER 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Motoextreme EST
MX Veteran 76 Toomas Kiiler 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Veteran 79 ain randmaa 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 63 Andres Krestinov 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Motoextreme EST
MX Veteran 380 Jüri Makarov 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 202 Argo Laherand 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 71 marko kokk 09.-10.05.15 Pärnu Honda Motoextreme EST
MX Veteran 211 Enno Lustus 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Türi Motosport EST
MX Veteran 411 Valdur Kahro 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 341 Jaak Suur 09.-10.05.15 Pärnu Honda Kagu Motoklubi EST
MX Veteran 195 Valdek Haugas 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
MX Veteran 91 Margus Toiger 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Veteran 201 Reio Engman 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 123 Margo Merits 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Veteran 210 Intars Janbergs 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki LAT
MX Veteran 111 Arvis Sanders 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
MX1 92 Toms Macuks 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki LAT
MX1 51 aleksei vinogradov 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM Narva Motoklub EST
MX1 32 Toni Rautanen 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha FIN
MX1 39 Kevin Didvig 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 388 Ludvig Söderberg 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna FIN
MX1 62 Andero Lusbo 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX1 7 Raido Nei 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX1 163 Teemu Keljo 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki FIN
MX1 74 Ardo Kaurit 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX1 37 Gert Krestinov 09.-10.05.15 Pärnu Honda Motoextreme EST
MX1 151 Harri Kullas 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki EST
MX1 40 Tanel Leok 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX1 128 Gregor Kaares 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX1 59 Jüri Triisa 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna RedMoto Racing EST
MX1 132 Karel Kutsar 09.-10.05.15 Pärnu KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX1 221 Priit Rätsep 09.-10.05.15 Pärnu Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 313 Davis Livs 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki LAT
MX1 198 Vytautas Bucas 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC LIT
MX2 161 Aki Manninen 09.-10.05.15 Pärnu KTM FIN
MX2 84 Joona Marin 09.-10.05.15 Pärnu KTM FIN
MX2 89 Niila Lappi 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha FIN
MX2 21 emil silander 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna FIN
MX2 106 Johannes Nermann 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange KTM Kagu Motoklubi EST
MX2 158 Sami Naukkarinen 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha FIN
MX2 35 Aaron Nau 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 51 aleksei vinogradov 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa KTM Narva Motoklub EST
MX2 46 Henri Möll 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX2 102 Christopher Talli 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange KTM Freedom Feelers EST
MX2 346 Kristo Koppel 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 241 Andre Park 09.-10.05.15 Pärnu Sherco RedMoto Racing EST
MX2 123 Carl-Markus Merits 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna RedMoto Racing EST
MX2 339 Aron Lenzius 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX2 770 Jan Jakobson 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 750 Claudius Roosma 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 87 Karl Saat 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub EST
MX2 310 Markkus Michelson 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Türi Motosport EST
MX2 400 Jami Numminen 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki FIN
MX2 52 Elvis Bartkevičs 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
MX2 78 Hans Priidel 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki RedMoto Racing EST
MX2 76 Henri Roosiorg 09.-10.05.15 Pärnu KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 57 Jens Udras 09.-10.05.15 Pärnu KTM Pärnu Motoclub EST
MX2 16 Tarvi Remmelgas 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX2 171 Kert Pääbo 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX2 43 edik kuusk 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX2 132 Karel Kutsar 09.-10.05.15 Pärnu KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 299 Hendrik Talviku 09.-10.05.15 Pärnu KTM Paikuse Motoklubi EST
MX2 499 Kristers Drevinskis 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
MX2 Junior 615 Rait Kaimer 09.-10.05.15 Pärnu KTM Spordiklubi KTM Racing Team EST
MX2 Junior 927 Teemu Lahtinen 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna FIN
MX2 Junior 655 Daniil Balandin 09.-10.05.15 Pärnu KTM RUS
MX2 Junior 644 Karl-Robert Reinike 09.-10.05.15 Pärnu Muu/Other FIN
MX2 Junior 757 Rainers Zuks 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna LAT
MX2 Junior 387 Robert Saun 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoextreme EST
MX2 Junior 84 Reio Timmi 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 Junior 88 ingars asma 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
MX2 Junior 199 Tamur Talviku 09.-10.05.15 Pärnu KTM Paikuse Motoklubi EST
MX2 Junior 956 Sten Väise 09.-10.05.15 Pärnu KTM Kagu Motoklubi EST
MX2 Junior 311 Toms Babris 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
MX2, MX Hobby 139 Mart Vandel 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 100 203 Ralfs Repsis 04.07.15 Kihli, Türi Suzuki LAT
Q 100 115 Joosep Eesmäe 04.07.15 Kihli, Türi Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 13 virgo mitt 09.-10.05.15 Pärnu Honda Paikuse Motoklubi EST
Q 100 333 Cris Sten Kutti 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q 100 2 Aleks Sale 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Suzuki Motoklubi K&K EST
Q 100 115 Joosep Eesmäe 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe 09.-10.05.15 Pärnu Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 98 Juliana Monina 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki RUS
Q 100 31 Robert Lihtsa 09.-10.05.15 Pärnu Honda Kahro Racing EST
Q 100 31 Robert Lihtsa 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Honda Kagu Motoklubi EST
Q 100 31 Robert Lihtsa 04.07.15 Kihli, Türi Honda Kagu Motoklubi EST
Q 100 31 Robert Lihtsa 15.-16.08.15 Lange Honda EST
Q 100 39 Martten Tintso 09.-10.05.15 Pärnu Honda Äksi Motoklubi EST
Q 200 85 Markkus Kõre 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoklubi Lääne EST
Q 200 37 Karl Kristjan Kajak 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Honda Motoklubi K&K EST
Q 200 96 Emils Sigajevs 09.-10.05.15 Pärnu Honda LAT
Q 200 73 Andrei Grishaev 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha RUS
Q 200 77 Ivan Zuravlev 09.-10.05.15 Pärnu Honda RUS
Q 200 3 Jaroslava Bezborodova 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha RUS
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoextreme EST
Q 200 61 Max Karilainen 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha FIN
Q 200 17 Hanna-Maria Tennokese 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 55 Siim Saat 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q 200 11 Matiss Palevics 09.-10.05.15 Pärnu Honda LAT
Q 200 34 Patric Kurvits 09.-10.05.15 Pärnu Honda Kagu Motoklubi EST
Q 50 9 Tanel Põdra 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Apex Pärnu Motoclub EST
Q 50 111 Sten Press 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Cobra Karksi Racing Team EST
Q 50 74 Karl Robin Rillo 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 800 Kaur Must 09.-10.05.15 Pärnu Apex EST
Q 50 7 Markuss Augustovskis 09.-10.05.15 Pärnu Apex LAT
Q 50 10 Mark Novikov 09.-10.05.15 Pärnu Apex RUS
Q 50 71 Sander Oinus 09.-10.05.15 Pärnu Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 39 Rasmus Sõna 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Apex Äksi Motoklubi EST
Q 50 11 Kristjan Värton 09.-10.05.15 Pärnu Apex Motoklubi MX Racing Team EST
Quad Amateur 233 Niko Laakso 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Kawasaki EST
Quad Amateur 73 Martin Adamson 09.-10.05.15 Pärnu Husqvarna RedMoto Racing EST
Quad Amateur 21 Valdur Vingisaar 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Quad Amateur 5 Raini Roomets 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoklubi Quad EST
Quad Amateur 7 Sander Lakiza 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Amateur 19 Raido Viinapuu 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Kose AMK EST
Quad Hobby 22 Varbo Vingisaar 12.-13.09.15 Tihemetsa Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Hobby 315 Tarvo Press 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Yamaha Karksi Racing Team EST
Quad Hobby 23 Tambet Kuimet 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motoklubi Lääne EST
Quad Hobby 13 Marek Soosaar 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobby 44 janek vernik 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Hobby 71 Indrek Pukk 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha EST
Quad Hobby 32 Aigar Metting 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Hobby 98 Rene Kaseste 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha EST
Quad Hobby 11 Hannes Hansman 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa Yamaha Motoklubi MX Racing Team EST
Quad Junior 800 Kaur Must 09.-10.05.15 Pärnu Apex EST
Quad Junior 800 Kaur Must 30.-31.05.15 Karksi-Nuia Apex EST
Quad Open 88 Kaspar Haiba 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Quad Open 146 Kaspar Kangur 09.-10.05.15 Pärnu Honda Paikuse Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Quad Open 84 Lasse Ruotsalainen 09.-10.05.15 Pärnu Can-Am FIN
Quad Open 176 Siim Vaide 09.-10.05.15 Pärnu KTM RedMoto Racing EST
Quad Open 311 Kevin Saar 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Quad Open 20 Rene Tarend 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Quad Open 40 Argo Abel 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 421 Sten Jupaschevski 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Quad Open 14 Sander Parts 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motobox Racing Team EST
Quad Open 111 Olari Saarme 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Open 195 Mauri Kirsip 09.-10.05.15 Pärnu Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Open 154 Hendrik Volmer 09.-10.05.15 Pärnu Honda Pärnu Motoclub Catwees Honda Racing EST
Quad Open 30 Martin Filatov 09.-10.05.15 Pärnu Honda Kagu Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Quad Open 443 Mark Saar 09.-10.05.15 Pärnu Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Quad Open 29 Endijs Bernics 09.-10.05.15 Pärnu KTM LAT
Quad Veteran 31 Jaanus Heina 09.-10.05.15 Pärnu Suzuki EST
Sidecars 717 Riku Kunnas 09.-10.05.15 Pärnu KTM FIN
Sidecars 28 Gert Gordejev Maarek Miil 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia ZABEL RedMoto Racing EST
Sidecars 91 Sten Sugasep Maurice Lina 09.-10.05.15 Pärnu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Sidecars 57 Raido Riim Arno Peever 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia, 04.07.15 Kihli, Türi, 15.-16.08.15 Lange, 22.08.15 Väike-Maarja, 12.-13.09.15 Tihemetsa ZABEL Türi Auto-Motoklubi EST
Sidecars 37 Kert Haralds Varik Kurpnieks 09.-10.05.15 Pärnu, 30.-31.05.15 Karksi-Nuia ZABEL AYR Racing Team EST
Sidecars 69 Joosep Hansar Tom Küüsmaa 09.-10.05.15 Pärnu KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
Sidecars 23 Margo Sonn Tanel Kõiv 09.-10.05.15 Pärnu KTM Kose AMK EST
Sidecars 911 Urmas Sugasep Arturs Linters 09.-10.05.15 Pärnu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Sidecars 199 Igor Rodionov Dmitri Rodionov 09.-10.05.15 Pärnu ZABEL RUS
Sidecars 711 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu 09.-10.05.15 Pärnu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
Sidecars 54 ülar karing kriser kindel 09.-10.05.15 Pärnu AYR-KTM Jõhvi Motoklubi EST
Sidecars 99 Janar Kaur Bruno Jõepere 09.-10.05.15 Pärnu ZABEL Pärnu Motoclub EST
Sidecars 43 ARGO PÕLDSAAR RUSLAN TALF 09.-10.05.15 Pärnu AYR-KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
Sidecars 31 Renee Reinu Juhan Paabstel 09.-10.05.15 Pärnu KTM Kose AMK EST
Sidecars 191 Gints Kaktiņš Mārtiņš Antons 09.-10.05.15 Pärnu ZABEL LAT
Sidecars Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas 09.-10.05.15 Pärnu AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 50 sverre lamp alar lamp 09.-10.05.15 Pärnu AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 984 jarmo artur lehtinen lambot 09.-10.05.15 Pärnu AYR-KTM EST
Sidecars Veteran 448 andrus kristjan kiskonen kivistu 09.-10.05.15 Pärnu AYR-KTM AYR Racing Team FIN
Sidecars Veteran 911 Urmas Sugasep Arturs Linters 09.-10.05.15 Pärnu KTM Sõmerpalu Motoklubi
Kommentaarium on suletud.