Addinol_Tihemetsa_etapp_plakat

Addinol motokrossi EMV IV etapp

Loading Map....

Aeg
12/09/2015 - 13/09/2015
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendOsta pilet!
Masinaklassid:
12. sepember 2015
EMV klassid: MX1, MX2+MX2Jun, 85cc, Quad Open, K/V, MX V (Veteran);
EKV klassid: Quad Amatöör, K/V Veteran.
13. september 2015
EMV klassid: 50cc, 65cc, Q 50, Q 100+Q 200, Mini MX;
EKV klassid: Mini MX Hobi, Quad Hobi, Quad Veteran, Quad Jun, K/V Hobi;
Korraldaja karikale: MX Hobi.

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik, tiim
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 177 Evelīna Galeja KTM LAT
50cc 23 Ugnius Liulys KTM LIT
50cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 257 Jokubas Norvaisas KTM LIT
50cc 27 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
50cc 31 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
50cc 399 Rolands Bogdanovics KTM LAT
50cc 5 Ruben Lindemann KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 500 Martin Mõtus KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 65 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 7 Hannes Hanimägi KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 707 Gregor Ilves KTM EST
50cc 72 Jānis Reišulis KTM LAT
50cc 77 Kristofer Kalju KTM RedMoto Racing EST
50cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 87 Robin Randoja KTM Spordiklubi KTM Racing Team EST
50cc 88 Carita Lomp KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 93 Gregor Kuusk KTM RedMoto Racing EST
50cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
50cc, 65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
65cc 103 Norman Erik Linnas KTM Tihemetsa Motoklubi EST
65cc 115 Romeo Karu KTM Motoextreme EST
65cc 12 Joosep Pärn KTM Paikuse Motoklubi EST
65cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
65cc 210 Kristers Janbergs KTM LAT
65cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
65cc 33 Lenni Niemi KTM FIN
65cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
65cc 424 Sampo Rainio KTM FIN
65cc 43 Roberts Lusis KTM LAT
65cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM Spordiklubi KTM Racing Team EST
65cc 51 Juri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
65cc 525 Oliver Karimov KTM EST
65cc 55 Markuss Daniels Jauntirāns KTM LAT
65cc 644 Sten-Oliver Malk KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 711 Kirils Maslovs KTM LAT
65cc 724 Janis Kubulins KTM LAT
65cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 76 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
65cc 770 Mikk Kallion KTM Motoklubi K&K EST
65cc 772 Kārlis Reišulis KTM LAT
65cc 88 Otto Mattias Rootalu KTM Motoextreme EST
65cc 9 Tristan Uiga KTM Motoextreme EST
85cc 118 Gusts - Mareks Simsons KTM LAT
85cc 133 Miro Niemi KTM FIN
85cc 16 Märt Riso KTM Motoklubi K&K EST
85cc 17 Hans Arvet Tilk Kawasaki Märjamaa Spordiklubi EST
85cc 18 Reio Rosin KTM Motoklubi AEX EST
85cc 22 kevin sleng KTM Kose AMK EST
85cc 28 Marttis Ladev KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 310 Christofer Teder KTM Aave Spordiklubi EST
85cc 33 Meico Vettik KTM EST
85cc 35 kenth lusenberg KTM Spordiklubi KTM Racing Team EST
85cc 36 Alex-Allar Rebane KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
85cc 377 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
85cc 473 Kevin Soe KTM Motoklubi K&K EST
85cc 475 Romet Allingu Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 51 Juri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
85cc 611 Allar Pent KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 626 Henry Vesilind Honda HRC Eesti Racing Team EST
85cc 727 Patriks Uzuls KTM LAT
85cc 792 Rauls Blumfelds KTM LAT
85cc 80 Genry Arras Husqvarna LAT
85cc 99 Jörgen-Matthias Talviku KTM Pärnu Motoclub EST
Mini MX 105 Sasha Võsa Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Mini MX 155 targo tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX 168 Mihkel Tääkre Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX 36 Rain Raudnagel Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX 444 Mikk Erm Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX 461 Raivis Levans Bucci Moto LAT
Mini MX 6 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 7 Mati Tagapere Rotek Motoklubi MRC EST
Mini MX 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX 87 Karl Saat Bucci Moto Pärnu Motoclub EST
Mini MX Hobby 131 Marleen Valdas Pitpro EST
Mini MX Hobby 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 171 Hans Arvet Tilk Bucci Moto Märjamaa Spordiklubi EST
Mini MX Hobby 177 Kätlin Salujõe Bucci Moto Motoklubi K&K EST
Mini MX Hobby 187 Karl Linke Pitpro EST
Mini MX Hobby 20 Meelis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 26 Jarmo Kiisa Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 324 Marko Rebane Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 33 Olavi Villo Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 50 Kairo-Kristjan Kivisild Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX Hobby 520 Kris Koppe Bucci Moto Märjamaa Spordiklubi EST
Mini MX Hobby 600 Kalmer Kallikorm Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini MX Hobby 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Pühajõe Motokeskus EST
Mini MX Hobby 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 86 Meelis Sarapuu Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 92 Karmo Sarapuu Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX Hobby 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobby 109 Heiki Lootua KTM Motoextreme EST
MX Hobby 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX Hobby 184 Reemo kingo Yamaha Tikkri Motorsport EST
MX Hobby 220 Rando Puller Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 224 Brenden Roots Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 243 Juhan heamets Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 252 Aimar Platais Kawasaki Tihemetsa Motoklubi EST
MX Hobby 294 Andres Kirsipuu Kawasaki MK Rutskavennad EST
MX Hobby 295 Riho Rebane Honda RedMoto Racing EST
MX Hobby 353 Kaisa Mumma Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 404 RIHO PEILMAN Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 406 rene PEILMAN Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 50 kairo-kristjan kivisild Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Hobby 57 Jens Udras KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobby 75 Kristjan Lember Kawasaki Motoextreme EST
MX Veteran 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Veteran 124 Margo Merits Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Veteran 125 Pertti Salonen Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Veteran 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Veteran 154 Raivo Juss Yamaha Vanasilla Huvikeskus EST
MX Veteran 185 enn kingo Yamaha Tikkri Motorsport EST
MX Veteran 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 210 Intars Janbergs Kawasaki LAT
MX Veteran 211 Enno Lustus Suzuki Türi Motosport EST
MX Veteran 278 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX Veteran 30 Heigo Lauren Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 303 Tõnu Lill Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Veteran 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Veteran 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX Veteran 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 427 toivo nõgel Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Veteran 700 Igor Ivanov KTM RUS
MX Veteran 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
MX Veteran 711 riho lanno Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Veteran 777 vesa lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
MX Veteran 89 Arto Taisto Kawasaki FIN
MX1 1 Lauri Lehtla Honda EST
MX1 111 Nerijus Rukstela KTM LIT
MX1 128 Gregor Kaares Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX1 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 198 Vytautas Bucas Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC LIT
MX1 212 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 259 Jan Veimer Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 313 Davis Livs KTM LAT
MX1 35 Aaron Nau Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 39 Kevin Didvig Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 40 Tanel Leok Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX1 41 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1 499 Kristers Drevinskis KTM LAT
MX1 51 Aleksei Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX1 511 Jaro Pääkkönen Yamaha FIN
MX1 62 Andero Lusbo Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX1 69 Jaanus Koval Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX1 7 Raido Nei Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX1 74 Ardo Kaurit Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX1 74 Ardo Kaurit Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX1 77 Karel Sõrmus Kawasaki EST
MX1 79 Martti Roomet Honda EST
MX1 94 Henri Remma KTM Freetime Racing EST
MX1 942 Juss Laansoo Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX1, MX2 161 Oleg Karanin Kawasaki RUS
MX2 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
MX2 106 Johannes Nermann KTM Kagu Motoklubi EST
MX2 123 Carl-Markus Merits Husqvarna RedMoto Racing EST
MX2 132 Karel Kutsar KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX2 192 Hendrik Mullo Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX2 275 Hardi Roosiorg KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 299 Hendrik Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
MX2 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX2 346 Kristo Koppel Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 35 Aaron Nau Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 352 Henri Airich Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX2 43 edik kuusk Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX2 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX2 51 Aleksei Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX2 750 Claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 78 Hans Priidel Kawasaki RedMoto Racing EST
MX2 8 Marks Berkulis Kawasaki LAT
MX2 Junior 274 Mait Kaha KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 Junior 387 Robert Saun KTM Motoextreme EST
MX2 Junior 472 Andreas Arras KTM Motoklubi K&K EST
MX2 Junior 511 Karlis Kalejs Husqvarna LAT
MX2 Junior 655 Daniil Balandin KTM RUS
MX2 Junior 69 Jami Niemelä KTM FIN
MX2 Junior 757 Rainers Zuks Husqvarna LAT
MX2 Junior 84 Reio Timmi Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 Junior 88 Ingars Asma KTM LAT
MX2 Junior 956 Sten Väise KTM Kagu Motoklubi EST
Q 100 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 134 Atis Breds Honda LAT
Q 100 136 Kristians-Jānis Stoļaravs Honda LAT
Q 100 136 Kristiāns-Jānis Stoļarovs Honda LAT
Q 100 2 Aleks Sale Suzuki Motoklubi K&K EST
Q 100 31 Robert Lihtsa Honda Kagu Motoklubi EST
Q 100 333 Cris Sten Kutti Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Q 100 76 Sten Erik Mägi Apex Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q 100 8 Karl Ares Hommik Apex Saaremaa Motoklubi EST
Q 200 17 Hanna-Maria Tennokese Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg Yamaha Motoextreme EST
Q 200 37 Karl Kristjan Kajak Honda Motoklubi K&K EST
Q 200 54 KARLIS kALK Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 200 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q 200 777 Lauris Eizāns Honda LAT
Q 200 85 Markkus Kõre Yamaha Motoklubi Lääne EST
Q 50 111 Sten Press Cobra Karksi Racing Team EST
Q 50 39 Rasmus Sõna Apex Äksi Motoklubi EST
Q 50 74 Karl Robin Rillo Apex Motoklubi K&K EST
Q 50 800 Kaur Must Apex Motobox Racing Team EST
Q 50 9 Tanel Põdra Apex Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Quad Amateur 111 Olari Saarme Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Amateur 125 Zigmārs Stoļarovs Honda LAT
Quad Amateur 19 Raido Viinapuu Kawasaki Kose AMK EST
Quad Amateur 21 Valdur Vingisaar Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Quad Amateur 233 Niko Laakso Kawasaki FIN
Quad Amateur 443 Mark Saatr Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Quad Amateur 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Amateur 811 Vesa Silvan Suzuki FIN
Quad Hobby 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobby 22 Varbo Vingisaar Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Hobby 23 Tambet Kuimet Yamaha Motoklubi Lääne EST
Quad Hobby 315 Tarvo Press Yamaha Karksi Racing Team EST
Quad Hobby 32 Aigar Metting Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Hobby 44 Janek Vernik Yamaha Motobox Racing Team EST
Quad Hobby 61 max karilainen Yamaha FIN
Quad Hobby 61 max karilainen Yamaha FIN
Quad Hobby 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Quad Hobby 98 Rene Kaseste Yamaha EST
Quad Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi EST Catwees Honda Racing
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Quad Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST Catwees Honda Racing
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST Catwees Honda Racing
Quad Open 40 ARGO ABEL Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 84 Raivis Sootee Honda LAT Catwees Honda Racing
Quad Open 84 Lasse Ruotsalainen Can-Am FIN
Quad Veteran 200 Aare Tamme Honda Motoklubi Quad EST
Quad Veteran 31 Jaanus Heina Suzuki EST
Quad Veteran 69 Petteri Sjögren Honda FIN
Quad Veteran 86 neeme nikker KTM Jõhvi Motoklubi EST
Sidecars 13 Lauri Küttis AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Sidecars 199 Igor Rodionov Dmitri Rodionov ZABEL RUS
Sidecars 28 Gert Gordejev Maarek Miil ZABEL RedMoto Racing EST
Sidecars 57 Raido RIIM ARNO PEEVER ZABEL Türi Auto-Motoklubi EST
Sidecars 711 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
Sidecars 717 Riku Kunnas KTM FIN
Sidecars 91 Sten Sugasep Maurice Lina KTM Sõmerpalu Motoklubi
Sidecars 99 Janar Kaur Bruno Jõepere ZABEL Pärnu Motoclub EST
Sidecars Hobby 38 heldur saarmets karl kasesalu AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Hobby 4 Ants ERKI Lihtsa Rüütli AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Sidecars Hobby 50 sverre lamp alar lamp AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Hobby 53 Janek Soidla Siim Valgre KTM Motoklubi Lääne EST
Sidecars Hobby 66 indrek aljes toomas rinne AYR-KTM EST
Sidecars Hobby 71 Rain Normak Marko Normak AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
Sidecars Hobby 78 indrek pirrus ermo mirjam ZABEL Aave Spordiklubi EST
Sidecars Veteran 115 Stephan Koppenol Jukka Hasari Husaberg Muu/Other
Sidecars Veteran 448 andrus kristjan kiskonen kivistu AYR-KTM AYR Racing Team EST
Sidecars Veteran 50 sverre lamp alar lamp AYR-KTM SMS (Saku MK) EST
Sidecars Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks MTH Motoklubi D ja T EST
Sidecars Veteran 911 Urmas Sugasep Arturs Linters KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.