Adrenalin Arena Cup lastele 2017-2018 III etapp

Laen kaarti....

Aeg
11/03/2018
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid: 50cc junior, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc
Autasustatakse KÕIKI lapsi ja iga etapi kõikide klasside kolme kiiremat autasustatakse eraldi.
Kolme etapi kokkuvõttes klassides 50cc, 65cc, 85cc ja 125cc paneb Adrenalin Arena välja võitjale eriauhinna.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
125cc 777 Ralfs Edgars Ozolins Husqvarna LAT
125cc 728 Toms Virpačevs Husqvarna LAT
125cc 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
125cc 211 Aleksi Vesanto KTM FIN
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON KTM RedMoto Racing EST
50cc 94 Rudolfs Augstkalns KTM LAT
50cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
50cc 79 Martha Koort Husqvarna Äksi Motoklubi EST
50cc 777 Viktor Leppälä KTM FIN
50cc 777 Aaron Dmitriev KTM RUS
50cc 77 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 75 Toms Dankerts KTM LAT
50cc 728 Kārlis Virpačevs KTM LAT
50cc 700 Rihards Mincinofs KTM LAT
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 6 Gustavs Ozols KTM LAT
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 5 Jēkabs Hudolejs KTM LAT
50cc 49 кирилл антонов KTM RUS
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
50cc 41 Miko Korpela KTM FIN
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 30 Ivan Kliushkin KTM RUS
50cc 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 23 Eimantas Cepulis KTM EST
50cc 23 EGOR ATROSHKO KTM BLR
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 17 Jami Korpinen KTM FIN
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 13 Escobar Kruusenberg KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 12 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 0 кирилл антонов KTM RUS
50cc Jun 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc Jun 8 Dovydas Šišnys KTM LTU
50cc Jun 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc Jun 33 Sebasian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc Jun 28 Mark Gregor Ladev Yamaha EST
50cc Jun 222 Kristaps Homčenko LEM LAT
50cc Jun 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc Jun 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc Jun 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc Jun 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc Jun 1 Karl Kalju Lüüs Yamaha EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 91 Alexandr Frydlender KTM BLR
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 78 Remu Heikkinen KTM FIN
65cc 777 Nikita Batrtashevich KTM BLR
65cc 737 Ricards Alens Galcins Husqvarna LAT
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 696 Justus Nikkilä KTM FIN
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 601 Emīls Solovjevs KTM LAT
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 55 Adrians Kalvis KTM LAT
65cc 55 Adrinas Kalvis KTM LAT
65cc 54 Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 52 Jimmy Eriksson KTM FIN
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 28 Patriks Igals Husqvarna LAT
65cc 265 Veetu Salminen KTM FIN
65cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
65cc 23 Kaapo Kevin KTM FIN
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 141 Miro Kankainen KTM FIN
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 108 Kasper Rantanen KTM FIN
85cc 989 тимофей антонов Husqvarna RUS
85cc 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 708 Nikolai Dudko KTM EST
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 58 МAX Ulianov KTM RUS
85cc 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 171 Iiro Tofferi KTM FIN
85cc 143 Jasper Haavisto Husqvarna FIN
Kommentaarium on suletud.