Baltimere karikas 2017 II etapp Mulgikross

Aeg
15/04/2017
Kogu päev

Asukoht
Holstre-Nõmme motokrossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid: 50cc, 65cc, 85cc, MX2, MX Open.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 92 Kristen Soha KTM RedMoto Racing EST
50cc 737 Ricards Alens Galcins KTM LAT
50cc 735 Ricards Alens Galcins KTM LAT
50cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 62 KARL-VIKTOR VAARMA KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 41 Matas Skodzius KTM LTU
50cc 404 Enriko Peilman KTM EST
50cc 39 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 36 Aron-Allar Rebane KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 28 Patriks Igals KTM LAT
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 255 Joosep Salumäe KTM AYR Racing Team EST
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
50cc 177 Karl Ilves KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 111 Lucas Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 96 Ilmari Kemppi KTM FIN
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 90 Tristan Uiga KTM Motoextreme EST
65cc 87 ROBIN RANDOJA KTM KTM Racing Estonia EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 8 Uldis Freibergs Husqvarna LAT
65cc 772 Jānis Reišulis KTM LAT
65cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
65cc 721 ĒRIKS CAUNIŠS KTM LAT
65cc 711 Kirils Maslovs KTM LAT
65cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 612 Joosep Parn KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 54 Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 39 Kaspar Uibu KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 34 Marten Enok KTM SMS (Saku MK) EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM FIN
65cc 27 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 257 Jokubas Norvaisas Husqvarna LTU
65cc 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
65cc 25 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 225 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 161 Jaakko Kauppinen KTM FIN
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM EST
65cc 123 Veeti Hakala-Rahko KTM FIN
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
65cc 1 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
85cc 930 Arttu Löflund TM FIN
85cc 90 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 891 Leevi Jalonen Kawasaki FIN
85cc 87 Niko Ahokas KTM FIN
85cc 84 Juho Ahokas KTM FIN
85cc 792 Rauls Blumfelds KTM LAT
85cc 772 Kārlis Reišulis Husqvarna LAT
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 715 Juhani Kauppinen KTM FIN
85cc 71 Markus Enok KTM SMS (Saku MK) EST
85cc 707 Genry Arras Husqvarna LAT
85cc 656 Rainers Timko Yamaha LAT
85cc 58 MAX ULIANOV KTM RUS
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
85cc 51 JURI VINOGRADOV Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 444 Jere Harju KTM FIN
85cc 424 Sampo Rainio KTM FIN
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 358 nico stenberg KTM FIN
85cc 34 Haralds Rūsiņš KTM LAT
85cc 32 Niko Hokkanen Husqvarna FIN
85cc 28 Marttis Ladev Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 275 Leevi Hakala-Rahko KTM FIN
85cc 26 Sander Saadi KTM Kose AMK EST
85cc 24 Kristers Igals KTM LAT
85cc 24 EETU SALO KTM FIN
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 184 Joakim Hindersson KTM FIN
85cc 184 Joakim Hindersson KTM FIN
85cc 172 Arttu Laukkanen Kawasaki FIN
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 137 Miro Åkerblom KTM FIN
85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
85cc 103 Kasper Mikkola Honda FIN
85cc 103 Norman Erik Linnas Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open 92 Toms Macuks Husqvarna LAT
MX Open 872 Taavi Lattik Honda RedMoto Racing EST
MX Open 84 Joona Marin Yamaha FIN
MX Open 763 Sami Talvensaari Suzuki FIN
MX Open 7 Raido Nei Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Open 69 Jaanus Koval Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open 644 Karl-Robert Reinike Honda FIN
MX Open 62 Andero Lusbo Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open 59 jüri triisa Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Open 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX Open 5 Rihards Barenis KTM LAT
MX Open 430 Valtteri Malin KTM FIN
MX Open 388 Matti Korkeamäki Kawasaki FIN
MX Open 352 Henri Airich Kawasaki Funracing EST
MX Open 32 Toni Rautanen Suzuki FIN
MX Open 300 Niko Koskela Kawasaki FIN
MX Open 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open 255 Arto Laine Yamaha FIN
MX Open 25 jani huhtinen Yamaha FIN
MX Open 236 Toni Nordman Yamaha FIN
MX Open 22 Veikk Mattila KTM FIN
MX Open 172 Miikka Depner KTM FIN
MX Open 163 Teemu Keljo Suzuki FIN
MX Open 127 Kalle Rintamäki Husqvarna FIN
MX Open 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Open 1 Kovar Vaclav KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Muu/Other
MX2 950 Kristian Mikkola Husqvarna FIN
MX2 88 Ingars Asma Yamaha LAT
MX2 799 Jörgen- Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 76 Henri Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 750 claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 701 Svyatoslav Pronenko KTM RUS
MX2 70 Arseniy Galitskiy KTM RUS
MX2 655 Daniil Balandin KTM KTM Racing Estonia RUS
MX2 626 Henry Vesilind KTM AYR Racing Team EST
MX2 612 Johannes Kauppinen KTM FIN
MX2 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 6 Kristjan Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 59 Matias Raiski KTM FIN
MX2 51 Riku Bisi KTM FIN
MX2 499 Kristers Drevinskis KTM LAT
MX2 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX2 443785353 eetu kaapeli Husqvarna FIN
MX2 427 Joni Mäkelä KTM FIN
MX2 387 Robert Saun KTM Motoextreme EST
MX2 352 Henri Airich KTM Funracing EST
MX2 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX2 314 Erich Rosin Kawasaki Mägi Racing EST
MX2 311 Marek Nespor KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Muu/Other
MX2 311 Toms Babris Husqvarna LAT
MX2 301 Jesse Karlsson KTM FIN
MX2 259 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 23 Max Sarkama Yamaha FIN
MX2 214 Joonas Näppi Honda FIN
MX2 21 emil silander KTM FIN
MX2 183 Nico Nordblom Suzuki FIN
MX2 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi EST
MX2 158 Sami Naukkarinen Yamaha FIN
MX2 132 Karel Kutsar Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 1 Andreas Hiiemägi Husqvarna Kose AMK EST
Kommentaarium on suletud.