BucciMoto Cup II ja ENKV II etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
05/05/2018
Kogu päev

Asukoht
Kuimetsa krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc, Pit Bike A, Pit Bike B, Semi, Semi juunior (kuni 14 aastased, k.a.)

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 462 Jüri Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 772 Margo Pulver KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 2 Semen Belobokov KTM EST
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 12 Ramon Kukkur KTM RedMoto Racing EST
50cc 12 Klimentii Kargin KTM RUS
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
50cc 1 Kristjan Ladva KTM EST
50cc PW/Mini 772 Margo Pulver KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 669 Oliver Ilves LEM Otepää Motoklubi EST
50cc PW/Mini 6 Albert Ako kokk KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM EST
50cc PW/Mini 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 33 Sebastian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50cc PW/Mini 1 Kristjan Ladva KTM EST
65cc 973 Martin Pällo Kawasaki EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 71 Rasmus Vingisaar Kawasaki Tihemetsa Motoklubi EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Palju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Suzuki Motoklubi Lääne EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 376 Valdis Markins KTM LAT
65cc 376 Valdis Markins KTM LAT
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 201 Kevin Villand KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 426 Mart Saluste Kawasaki RedMoto Racing EST
85cc 25 Kaur Kallit Kawasaki Saku MK EST
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
88 Semi 76 Herki Üts Apollo EST
88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
88 Semi 51 Kaido Raud YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 462 Jüri Saluste YCF RedMoto Racing EST
88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 20 Meelis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
88 Semi 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi juunior 462 Mart Saluste YCF RedMoto Racing EST
88 Semi juunior 404 Robin Kahu Apollo EST
88 Semi juunior 40 Kert Kennert Pärna YCF RedMoto Racing EST
88 Semi juunior 35 Kevin Naelso Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi juunior 29 Berit Bekker Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi juunior 229 Ralf Kahu YCF EST
88 Semi juunior 12 Henri Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 74 Gints Markovs Pitpro LAT
Pitbike 35+ 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike 35+ 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 98 Rolands Neilands Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 96 Reinis Felders Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 91 Ralfs Skopāns Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 86 Meelis Sarapuu Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 7 Heido Havam Rotek HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike MX A/B 520 Kris Koppe Bucci Moto Märjamaa Spordiklubi EST
Pitbike MX A/B 50 kairo-kristjan kivisild Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 44 Egor Raja Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 235 Kaido Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 2 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 197 Jānis Ozoliņš Pitpro LAT
Pitbike MX A/B 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 155 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 143 Marnet Teichmann Bucci Moto Mägi Racing EST
Pitbike MX A/B 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 105 Sasha Võsa Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Kommentaarium on suletud.