BucciMoto Cup I ja ENKV I etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
29/04/2018
Kogu päev

Asukoht
Holstre-Nõmme motokrossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc, Pit Bike A, Pit Bike B, Semi, Semi juunior (kuni 14 aastased, k.a.)

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 9 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
125cc 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
125cc 707 Genry Arras Yamaha LAT
125cc 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
125cc 615 Rudolfs Aumeistars Yamaha LAT
125cc 512 Markus-Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
125cc 462 Jüri Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
125cc 160 Karl Erik Roosileht KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 772 Margo Pulver KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 46 Ott Eier KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 322 Kaur Jesper Soomets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 30 Ivan Kliushkin KTM RUS
50cc 3 Ottomar Saag KTM EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 139 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 122 Henrik Soots Polini EST
50cc 12 Klimentii Kargin KTM RUS
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 8 mait metsanurm Honda Motoextreme EST
50cc PW/Mini 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs Muu/Other EST
50cc PW/Mini 442 CALVIN GREGOR Minakov KTM EST
50cc PW/Mini 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 33 Sebastian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 772 Jānis Reišulis Husqvarna LAT
65cc 77 Kristofer Kalju KTM EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 717 Evelīna Galeja KTM LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Palju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Suzuki Motoklubi Lääne EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 265 Veetu Salminen KTM FIN
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 201 Kevin Villand KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 772 Kārlis Reišulis KTM LAT
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 708 Nikolai Dudko KTM RUS
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 600 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 5 Miro Varjonen Husqvarna FIN
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 25 Kaur Kallit Kawasaki Saku MK EST
85cc 202 Avely Villand KTM Motoklubi Lääne EST
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
88 Semi 97 Aigar Üts Apollo RedMoto Racing EST
88 Semi 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
88 Semi 76 Herki Üts Apollo EST
88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
88 Semi 51 Kaido Raud YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 50 Kati-Kristella Kivisild Pitpro EST
88 Semi 5 Martin Semkiv Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 36 Rain Raudnagel Clipic Kagu Motoklubi EST
88 Semi 35 Kevin Naelso Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 28 Jaanus Jürisson Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
88 Semi 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi 13 Tarmo Raba Apollo EST
88 Semi juunior 426 Mart Saluste YCF RedMoto Racing EST
88 Semi juunior 404 Robin Kahu Apollo EST
88 Semi juunior 40 Kert-Kennert Pärna YCF RedMoto Racing EST
88 Semi juunior 29 Berit Bekker Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi juunior 29 Erik-Rennes Pihlak YCF RedMoto Racing EST
88 Semi juunior 229 Ralf Kahu YCF EST
88 Semi juunior 19 HENRY KÜPER Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
88 Semi juunior 12 Henri Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 74 Gints Markovs Pitpro LAT
Pitbike 35+ 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike 35+ 36 Rain Raudnagel Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A 96 Reinis Felders Bucci Moto EST
Pitbike MX A 91 Ralfs Skopāns Bucci Moto LAT
Pitbike MX A 36 Rain Raudnagel Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A 235 Kaido Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Pitbike MX A 197 Jānis Ozoliņš Pitpro EST
Pitbike MX A 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 98 Rolands Neilands Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 520 Kris Koppe Bucci Moto Märjamaa Spordiklubi EST
Pitbike MX A/B 44 egor raja Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 343 Renārs Pušpurs Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 34 Reinis Pušpurs Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 331 Janis Palkavnieks Pitpro MC Panter LAT
Pitbike MX A/B 33 Olavi Villo Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 2 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 187 Karl Linke Bucci Moto EST
Pitbike MX A/B 18 Andrus Gorjatsko Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 17 Andren Kaju Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 155 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 143 Marnet Teichmann Bucci Moto Mägi Racing EST
Pitbike MX A/B 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 131 Heido Havam Rotek HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike MX A/B 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 105 Sasha Võsa Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 101 Veiko Laas Pitpro EST
Kommentaarium on suletud.