Speedway EMV I etapp 2016

Loading Map....

Aeg
06/05/2016
Kogu päev

Asukoht
Ranna Speedway

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Speedway Eesti meistrivõistluste I etapp klassidele SW 500, SW 500 Kv, SW 250, SW 125 Hobi, SW 85 ja SW Mikro.
Speedway Eesti karikavõistluste I etapp klassidele FT 65, FT 50.
Jooksev info Speedway Estonia Facebooki lehel.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark, klubi, riik
FT 50 77 Kristofer Kalju KTM RedMoto Racing EST
FT 50 55 Sten-Kevin Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 50 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
FT 50 50 Sthella Toomela YCF Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 50 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
FT 50 19 Oskar Kuik KTM EST
FT 50 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
FT 50 13 Escobar Kruusenberg KTM EST
FT 50 0 ROBERT REISALU Apollo EST
FT 50 0 Kert Martin Räämet KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 50 0 Carola Vilba Yamaha Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 50 0 August Lattik Muu/Other EST
FT 50 0 Stevin Parm Polini Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 65 52 Raul Liivlaid Suzuki EST
SW 250 0 Timi Salonen Muu/Other FIN
SW 500 11 Martin Kimmel GM EST
SW 500 1 Maksims Bogdanovs GM Star Racing LAT
SW 500 00 Kairo Falten Jawa Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 500 0 Mattias Blom Jawa FIN
SW 500 0 Janne Nyman GM FIN
SW 500 0 Aleksandrs Shimans Muu/Other LAT
SW 500 0 Deniss Zvorigins Muu/Other LAT
SW 500 0 Artjoms Trofimovs Muu/Other LAT
SW 500 0 Nikita Korolew Muu/Other LAT
SW 500 0 Daniils Kolodinskis Muu/Other LAT
SW 500 0 Elvis Avgucevičs Muu/Other LAT
SW 500 0 Maksims Vlasovs Muu/Other LAT
SW 500 0 Gleb Ševtšenko Muu/Other RUS
SW 500 Kv 3 Raivo / Bruno Sudnikevits / Bachman Jawa EST
SW 500 Kv 182 Margus/Mart Luide/Pertel Jawa Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 500 Kv 111 Raivo Lõhmus Jawa Motoklubi Ranna Speedway EST
SW 500 Kv 102 Joel / Nele Sudnikevits / Sudnikevits Jawa EST
SW 85 23 Markus Maximus Lill Muu/Other Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 12 Gert Heinvee Jawa Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 0 Niklas Ågren Muu/Other FIN
SW 85 0 Aadam Seermaa Muu/Other EST
SW 85 0 Frido Ving Viidas Pitpro Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 0 Timi Salonen Suzuki FIN
SW 85 0 Karl Johannes Lattik Suzuki Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 0 Allan Angelstok Suzuki Motoklubi Ranna Speedway EST
SW Mikro 0 Matthias Lattik Muu/Other Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW Mikro 0 Kleer Seermaa Muu/Other EST
Kommentaarium on suletud.