Speedway EMV II etapp 2016

Loading Map....

Aeg
01/07/2016
Kogu päev

Asukoht
Ranna Speedway

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Speedway Eesti meistrivõistlused masinaklassidele Speedway Mikro, Speedway 85, Speedway 250, Speedway 500, Speedway 500 Kv
Speedway Eesti karikavõistlused masinaklassidele Speedway 125 hobi, Flat track 50, Flat track 65, Flat track 85, Flat track Open, Flat track Quad, Flat track Kv
Võistlejate asetus tabelis loositi võistluste žürii järelvalve all. Vaata loosimist siit.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark, klubi, riik
FT 50 87 Rando Rikanson KTM KTM Racing Estonia EST
FT 50 7 Carola Vilba KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 50 507 Robert Reisalu Apollo EST
FT 50 4 Kert Martin Räämet Yamaha Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT 50 0 Deliisa Vilberg Muu/Other EST
FT 65 74 Patric Luca Uusjärv Kawasaki EST
FT 65 52 Raul Liivlaid Suzuki EST
FT 65 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
FT 65 4 Stevin Parm KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
FT Kv 14 Arvo/ Henrik Lepp/Lepp Husaberg Motoklubi D ja T EST
FT Open 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
FT Open 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Kawasaki EST
FT Open 424 Sven Simulask Kawasaki EST
FT Open 22 Patrick Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
FT Open 156 Toomas Jalakas KTM Valga Motoklubi EST
FT Open 10 Prants Pala TM Türi Auto-Motoklubi EST
FT Quad 75 ARDO TIGANE Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
FT Quad 75 ARDO TIGANE Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
FT Quad 26 Urmas Liiva Yamaha EST
FT Quad 176 Virgo Tigane Suzuki EST
SW 125 hobi 2 Toomas Jalakas CZ Valga Motoklubi EST
SW 500 69 Markus Maximus Lill GM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 500 369 Urmo Käosaar GM EST
SW 500 3 Maxim Vlasov GM LAT
SW 500 2 Janne Nyman GM FIN
SW 500 1 Kimmel Martin GM EST
SW 500 0 Daniils Kolodinskis Muu/Other LAT
SW 500 0 Elvis Avgucevičs Muu/Other LAT
SW 500 Kv 201 Raivo Sudnikevitš Bruno Bachman Jawa EST
SW 500 Kv 182 Margus/Aivo Luide/Savolainen Jawa Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 500 Kv 111 Raivo/ Rene Lõhmus/Johanson Jawa Motoklubi Ranna Speedway EST
SW 500 Kv 102 Joel / Nele Sudnikevitš / Sudnikevitš Jawa EST
SW 85 8 Aadam Seermaa YX Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 3 Allan Angelstok Suzuki Motoklubi Ranna Speedway EST
SW 85 23 Markus Maximus Lill Muu/Other Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 2 Niklas Ågren Suzuki FIN
SW 85 11 Gert Heinvee YX Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 1 Karl Johannes Lattik Suzuki Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW 85 0 Frido Ving Viidas Pitpro Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW Mikro 9 Kaspar Purge Muu/Other EST
SW Mikro 5 August Lattik Muu/Other Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
SW Mikro 100 Matthias Lattik GM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Kommentaarium on suletud.