Supermoto EMV VI etapp

Laen kaarti....

Aeg
30/08/2015
Kogu päev

Asukoht
Aravete kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendAjakava
Võistlusklassid:
EMV VI etapp: S1; SuperQuad.
EKV VI etapp: Open.
EKV IV etapp: StreetMoto.
Lisaklassid: Lapsed alla 7-aastased Soolo, Lapsed alla 7-aastased Quad.

NB! Harrastajatele suunatud võistlusklassis StreetMoto saab osaleda ükskõik millise tänavasõidu- või sportmootorrattaga. Osavõtutasu on soodsam (20 eurot) ja sisaldab nii ühekordset litsentsi kui kindlustust.

Klassidele Street, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Autoekspert, Streetmoto, Imago Auto, Mevolmet, Recticel, Saarefishexport, Speedline Racing, Velt Motocenter ja Sivitrans.

Klassis S1 rahalised auhinnad väärtusega I koht 200€, II koht 100€ ja III koht 50€.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Lapsed kuni 7 a Quad 911 Henri Kuresoo Muu/Other Speedline Racing EST
Lapsed kuni 7 a Quad 6 Valters Tabūns Muu/Other LAT
Lapsed kuni 7 a Soolo 93 Gregor Kuusk KTM RedMoto Racing EST
Lapsed kuni 7 a Soolo 7 Travis Siilak Yamaha Carma Motoklubi EST
Lapsed kuni 7 a Soolo 45 Rando Rikanson YCF SMS (Saku MK) EST
Lapsed kuni 7 a Soolo 4 Ats Adulas Yamaha EST
Lapsed kuni 7 a Soolo 28 Kert-Kennert Pärna YCF EST
Lapsed kuni 7 a Soolo 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
Open 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
Open 818 Jussi Kariniemi Honda FIN
Open 777 Pauls Timrots TM LAT
Open 77 Neeme Ervin Honda EMMK EST
Open 76 Toms Avens Yamaha LAT
Open 717 Craig Gray TM GBR
Open 711 Gatis Tikins Yamaha LAT
Open 7 Kristjan Siilak KTM Carma Motoklubi EST
Open 56 Otto Lappalainen Honda FIN
Open 450 Gatis Tabūns Suzuki LAT
Open 398 Valtteri ala-heikkilä Honda FIN
Open 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
Open 232 Jani Puustinen Aprilia EST
Open 20 Eetu Ihalainen Yamaha FIN
Open 146 Elmo Metiäinen Honda FIN
Open 101 valerijs kļavinš TM LAT
Open 100 Imants Kalnins KTM LAT
S1 991 jimi lamminen Kawasaki FIN
S1 97 Artem Teslenko Yamaha RUS
S1 818 Jussi Kariniemi Honda FIN
S1 8 Lewis Cornish TM GBR
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 55 Edgars Ivushkans TM EST
S1 51 Lauris Liepins TM LAT
S1 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
S1 424 Sven Simulask Kawasaki Motodepoo Team Green EST
S1 245 Aaro Harvia Yamaha FIN
S1 22 Patrick Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
S1 161 Jędrzej Żuralski KTM Muu/Other
S1 146 Sami Salstola TM FIN
S1 132 Jari Ojala Aprilia FIN
S1 113 sami uutela Yamaha FIN
S1 10 Prants Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
StreetMoto 969 Maris Apfelbaums Husqvarna LAT
StreetMoto 888 Karlis Strazds KTM LAT
StreetMoto 87 Margus Nilisk Honda EST
StreetMoto 86 EIKI KUNDER KTM EST
StreetMoto 8 Vitali Pavlenkov Suzuki EST
StreetMoto 74 Heiko Pihla Aprilia EST
StreetMoto 71 raido leenpalu Yamaha RedMoto Racing EST
StreetMoto 7 Viljar Ohha Honda EST
StreetMoto 69 Märt Savelli Ducati EST
StreetMoto 68 Siim Märtmaa Husaberg EST
StreetMoto 606 Karlis Virza KTM LAT
StreetMoto 46 Mitja Visnjakov Yamaha EST
StreetMoto 450 Anti Leemet Beta EST
StreetMoto 44 Aare Pihlak Yamaha EST
StreetMoto 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
StreetMoto 33 Indrek Lääts Kawasaki EST
StreetMoto 3 Aksels Cīrulis KTM LAT
StreetMoto 284 Māris Zariņš KTM LAT
StreetMoto 272 Kaspars Logins KTM LAT
StreetMoto 25 Ermo Maanlaht Yamaha EST
StreetMoto 23 Priit Korts Yamaha EST
StreetMoto 13 Ilja Krusman Honda EST
StreetMoto 111 Ain-Gustav Bartels Husaberg EST
StreetMoto 110 Gatis Birkens Suzuki LAT
StreetMoto 11 Andrei Malyshev Yamaha RUS
StreetMoto 107 Toomas Tomson Husaberg Motodepoo Team Green EST
SuperQuad 450 Gatis Tabūns Suzuki LAT
SuperQuad 360 Carol Reesna KTM RedMoto Racing EST
SuperQuad 222 janis kļavinš KTM LAT
SuperQuad 10 Aleksejs Kuzmins KTM LAT
Kommentaarium on suletud.