TOP200 karikasarja VI etapp

Laen kaarti....

Aeg
08/08/2015
Kogu päev

Asukoht
Narva krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Võistlusklassid:
EKV: TOP 200 VI etapp: MX Open A, MX Open B, MX Open C, MX Open D, MX Open E, MX V (Veteran) 40+, MX V (Veteran) 50+. Vt TOP200 gruppide koosseise siit.
Korraldaja karikale: 65cc, 85cc (9-15 a.)

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
65cc 855 dmitri nikolajev Kawasaki Narva Motoklub EST
65cc 842 Laur Mägi KTM Motoklubi K&K EST
65cc 770 Mikk Kallion KTM Motoklubi K&K EST
65cc 51 juri vinogradov KTM Narva Motoklub EST
65cc 111 Cris-robin Laul KTM KTM Racing Team EST
85cc 911 Viktor Khodyrev Husqvarna Narva Motoklub EST
85cc 792 Rauls Blumfelds KTM LAT
85cc 677 kerman goritski KTM Narva Motoklub EST
85cc 654 Aleksey Zorin KTM RUS
85cc 611 Allar pent KTM Sõmerpalu MK EST
85cc 475 Romet Allingu Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 36 Alex-Allar Rebane KTM Pärm Racing Team EST
85cc 310 Christofer Teder KTM Aave Spordiklubi EST
85cc 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
85cc 10 Pavel Mangushev KTM RUS
MX Open A 9 Marttin Poljakov KTM Kagu MK EST
MX Open A 78 Hans Priidel Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Open A 75 Kristjan Lember Kawasaki Motoextreme EST
MX Open A 74 Ardo Kaurit Yamaha Yamamoto RC EST
MX Open A 7 Raido Nei Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open A 69 Jaanus Koval Honda Viljandi VMK EST
MX Open A 62 Andero Lusbo Suzuki Kagu MK EST
MX Open A 615 Rait Kaimer KTM KTM Racing Team EST
MX Open A 51 aleksei vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX Open A 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open A 339 Aron Lenzius Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Open A 217 Vladislav Nikitin KTM Narva Motoklub EST
MX Open A 161 Олег Каранин Kawasaki EST
MX Open A 132 Karel Kutsar KTM Tartu MKK EST
MX Open A 106 Johannes Nermann KTM EST
MX Open B 94 Andero Oksaar Buran Saku MK EST
MX Open B 934 Margus Leetberg Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open B 613 Sander Luik Yamaha Pärnu MC EST
MX Open B 406 rene PEILMAN Yamaha Pärnu MC EST
MX Open B 405 Rauno Saia Kawasaki Pärnu MC EST
MX Open B 404 Riho Peilman Yamaha Pärnu MC EST
MX Open B 31 Jako Tsäko Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 31 Jako Tsäko Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX Open B 255 Renno Ruubel Honda RedMoto Racing EST
MX Open B 220 rando puller Honda Pärnu MC EST
MX Open B 126 Rauno Voldek KTM EST
MX Open B 119 Aleksander Sazanavets Yamaha Muu/Other
MX Open B 100 Olari Puldre Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open C 998 Aleksei Teplov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX Open C 981 Mihkel Kaarov Kawasaki Kagu MK EST
MX Open C 93 Rauno Tilts Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Open C 842 Andrus Mägi Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open C 786 Jaanus Pitk Yamaha Viljandi VMK EST
MX Open C 66 Märt Kaarov Kawasaki Kagu MK EST
MX Open C 571 Tanel Turro Honda MRC MK EST
MX Open C 450 Rein Viiol Suzuki Freedom Feelers MK EST
MX Open C 34 Kardo Orav Kawasaki MRC MK EST
MX Open C 300 Jorma Arukase Honda Pärnu MC EST
MX Open C 252 aimar platais Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX Open C 214 TARVI MÄNNI Husqvarna Kiviõli MK EST
MX Open D 442 Rait Toomsoo Kawasaki EST
MX Open D 349 Raido Rikanson Kawasaki Saku MK EST
MX Open D 25 Kauri Raba Yamaha Viljandi VMK EST
MX Open D 243 Juhan heamets Honda Pärnu MC EST
MX Open D 230 mauri varik Metrakit AYR Racing Team EST
MX Open D 18 Aleksei Bõtskov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX Open D 165 Richard Valgre Yamaha EST
MX Open D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu MC EST
MX Open D 127 Meelis Näksi Yamaha EST
MX Open E 977 Raimo Pent Kawasaki MX Racing Team EST
MX Open E 621 Hardi Piiroja Suzuki Kagu MK EST
MX Open E 606 Allar Illaste Kawasaki Aave Spordiklubi EST
MX Open E 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
MX Open E 555 Tair Türnpuu Yamaha AYR Racing Team EST
MX Open E 404 Reio Peilman Yamaha Pärnu MC EST
MX Open E 330 Johanna Saareke Yamaha Pärnu MC EST
MX Open E 27 Rainer Hartikainen Kawasaki Saku MK EST
MX Open E 234 Tarmo Lindemann Kawasaki Viljandi VMK EST
MX Open E 216 Peeter Piirimägi KTM Kagu MK EST
MX Open E 193 Kristiina Raba Kawasaki Viljandi VMK EST
MX Open E 188 Margo Kuusk Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Open E 18 Sergei Zaitsev CZ Narva Motoklub EST
MX Open E 117 Veiko Möldre KTM Pärnu MC EST
MX Open E 112 Holger Enok Honda RedMoto Racing EST
MX Veteran 40+ 91 Margus Toiger Kawasaki Saku MK EST
MX Veteran 40+ 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
MX Veteran 40+ 361 Aivar Tarassov Kawasaki Kiviõli MK EST
MX Veteran 40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu MK EST
MX Veteran 40+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Veteran 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Veteran 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse MK EST
MX Veteran 40+ 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu MK EST
MX Veteran 50+ 888 kaljo tiits Gas-Gas RedMoto Racing EST
MX Veteran 50+ 60 Mati Pärnasalu Suzuki Sinilind MK EST
MX Veteran 50+ 18 Sergei Zaitsev CZ Narva Motoklub EST
MX Veteran 50+ 133 Ülo Raudsepp Suzuki Sinilind MK EST
Kommentaarium on suletud.