Vilaski kestvuskross

Laen kaarti....

Aeg
15/04/2018
Kogu päev

Asukoht
Vilaski

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid:
EMV – 85cc, E-1, E-2, Vet.40+, Enduro, Q-Open
EKV – Sen.50+, E-3, Hobi-B, Hobi-C, Hobi-D, ATV, Q-Hobi, Naised
Kohalik – 65cc (Bikeman „THOR“ auhinndadele)

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 424 Sampo Rainio KTM Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna EST
85cc 12 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 718 Ernst Saan Can-Am Valga Motoklubi EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV 23 lauri Juhanson Can-Am EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
E-1 48 Niko Hokkanen TM FIN
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 87 Karl Saat Yamaha Pärnu Motoclub EST
E-2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 75 Hardi Roosiorg KTM Tartu Motokrossiklubi EST
E-2 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
E-2 614 Rolf-Otto Rootsma KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki SMS (Saku MK) EST
E-2 204 Roni Mäkinen Kawasaki FIN
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 707 Genry Arras Yamaha LAT
E-3 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
E-3 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-3 48 Niko Hokkanen TM FIN
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
E-3 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Enduro 608 Kari Kodasma Sherco Spordiklubi Stingray Extreme EST
Enduro 59 Jüri Triisa Beta RedMoto Racing EST
Enduro 553 Niko Kalatie KTM FIN
Enduro 528 TAJO ANDRESSOO KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Enduro 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi B 707 Genry Arras Yamaha LAT
Hobi B 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi B 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Hobi B 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi B 300 Jorma Arukase Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 252 Aimar Platais Kawasaki Tihemetsa Motoklubi EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 138 Samu Vehmas Yamaha FIN
Hobi B 121 Mati Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi C 655 Tiit Keldo KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi C 610 Timo Kals Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Hobi C 53 Aivar Org KTM EST
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi C 4 Jarmo Vehmas Honda FIN
Hobi C 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
Hobi C 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 22 Arsi Tupits KTM Tartu Motokrossiklubi EST
Hobi C 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi D 932 Raigo Pruli Kawasaki Valga Motoklubi EST
Hobi D 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 898 Riho Juhalo Suzuki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 85 Erik Samoskin Beta Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 772 Elgo Pulver Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 769 Karl-Julius Kruuv KTM EST
Hobi D 767 Egon Peterson KTM Valga Motoklubi EST
Hobi D 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 75 Raido Rekand Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
Hobi D 641 Andris Skrastins KTM LAT
Hobi D 64 Laur Mägi KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 584 Reio Raudsepp Honda Valga Motoklubi EST
Hobi D 557 Markuss Daniels Jauntirans Kawasaki LAT
Hobi D 477 Kalju Murunit Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 471 Raimo Kagarov Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 420 Pärt Kuvvas KTM EST
Hobi D 416 Aleksandr Nikolajev Suzuki Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 383 Joel Toome Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi D 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi D 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi D 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
Hobi D 159 Eiko Engelbrecht Kawasaki EST
Hobi D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 0 Taavi Palu Kawasaki Star Racing EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 90 Martin Toovis KTM KTM Racing Estonia EST
Quad Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Hobi 86 Neeme Nikker KTM EST
Quad Hobi 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Quad Hobi 5 Raini Roomets Can-Am EST
Quad Hobi 47 Tomi Erens Yamaha FIN
Quad Hobi 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 442 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 15 Rain Jõpiselg Honda RedMoto Racing EST
Quad Hobi 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Quad Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 77 Jukka Varakas TM FIN
Seeniorid 50+ 415 Aivo Smitt Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
Seeniorid 50+ 380 jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seeniorid 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seeniorid 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 9 Petri Pohjamo TM FIN
Veteranid 40+ 777 V Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
Veteranid 40+ 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
Veteranid 40+ 53 mika karma Husqvarna FIN
Veteranid 40+ 409 Petri Pohjamo TM FIN
Veteranid 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteranid 40+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Veteranid 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
Veteranid 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.