Praktiline seminar: minu lapse edu spordis

Kutse praktilisele seminarile 15. mail “Minu lapse edu spordis: mis see on ja kuidas seda toetada?”

Aeg: 15. Mai kell 18:00-19:30

Hea lapsevanem-treener, kas tuleb tuttav olukord: kus Sinu laps ei viitsi trenni minna; kaotab motivatsiooni kui midagi ei tule koheselt välja; lõpetab võistluse nuttes ja kardab minna uuele võistlusele; elab liialt enda vigu üle ja ei näe enda soorituses midagi positiivset. Võib-olla oled mõnel võistlusel ka ise liiga emotsionaalseks läinud ja ei teadnud, kuidas lapse kaotusega ise toime tulla?

Kui mõni eelnevalt väljatoodud situatsioonidest kõlab tuttavalt ja usud, et Sul on võimalust enda lapse spordi kogemust paremaks ning nauditavamaks muuta, siis oled oodatud praktilisele seminarile. Seminaril käsitlevad teemad: Mõttemustrite edu ja ebaedu tõlgendamine ning käsitlus Mõttemustrite mõju laste ja noorte sportimise kogemuses Lapsevanemate roll mõttemustrite kujundajatena: lapsevanemate ‘head’ ja ‘vead’ Lapse toetamine võistlustel: õpime nii võitudest kui ka kaotustest.

Seminari juhivad: Kristel Kiens (MA sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale) ja Snezana Stoljarova (MA sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale). Lektorid on viinud läbi erinevaid spordipsühholoogia alaseid konsultatisoone ja töötubasid. Omavad kogemust treenerina töötades kui ka ise sportlasena saavusspordis.

Koht: Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut, Tallinn, Tondi 55 Osalustasu: 12 € (sisaldab materjale). Tasumine kohapeal ja sularahas Registreerimine: e-posti teel katrin.soidra-zujev@tlu.ee kuni 12.05.2014. Palume näidata osaleja nimi, telefon ja e-post.

Lisainfo: Katrin Soidra-Zujev Koolitusjuht TLÜ Terviseteaduste ja Spordi Instituut www.tlu.ee/tsi e-mail: katrin.soidra-zujev@tlu.ee tel 699 6555