Quadide motokrossi Eesti ja Balti meistrivõistlused jätkuvad Tihemetsas

Lauri krossirada kuulub sellel laupäeval ainult quadraceritele, kui seal sõidetakse Catwees Eesti-ja Balti meistrivõistluste etapp. Rajale lähevad kõik Baltikumi parimad sõitjad, kellele pakuvad konkurentsi ka sportlased Soomest ja Venemaalt.

Laupäeval jagatakse Eesti ning Baltikumi meistri- ja karikavõistluste punkte ühtekokku kaheksas masinaklassis. Eesti meistrivõistluste etapp peetakse klassidele Quad Open, Quad 50, Quad 100 ja Quad 200. Eesti karikavõistluste punktidele sõidavad Quad Jun 250, Quad Hobby, Quad 40+ Veteran ja Quad Amatöör klassid. Ühtlasi on Tihemetsa võistlus Balti MV kolmandaks etapiks klassidele Quad 50, Quad 100 ja Quad 200 ning Balti MV teiseks etapiks Quad Jun 250, Quad Hobby, Quad 40+ Veteran, Quad Amatöör ja Quad Open.

Kõige kiiremas Quad Open klassis on stardis kõik kohalikud parimad sõitjad eesotsas Karksi-Nuias toimunud Tridens Eesti Meistrivõistluste avaetapi esikolmiku Kaspar Kanguri, Sten Jupaschevski ja Siim Vaide ning tänavu peamiselt Euroopas võistleva Priit Järvlooga. Eestlastele pakuvad kindlasti tugevat konkurentsi mitu lätlast, kelledest Edgars Mengelis on näiteks võitnud tänavu enamus Baltikumis toimunud võistlustest.

Treening- ja kvalifikatsioonisõidud algavad Lauri rajal kell 9.00 ning esimene võistlusstart antakse 11.30, kui rajale lähevad kõige nooremad sõitjad klassis Quad 50.

Võistlus on pealtvaatajatele tasuta.

Lisainformatsioon võistlustele registreerunute, raja asukoha jne leiab võistluse veebilehelt www.quadsport.ee.