Honda uus edasimüüja on HRC Eesti

Honda Motor Europe Ltd. Eesti filiaal teatab muutustest Honda mootorrataste ja ATV-de edasimüügi võrgustikus. Alates 1. septembrist 2014 on eksklusiivne Honda motokrossi, enduro ja trial mootorrataste ning Honda ATV-de edasimüügi õigus üle antud uuele edasimüüjale: HRC Eesti OÜ.

HRC Eesti asub Viljandi maanteel enne Tallinna ringteed – Luige baasis, Luige keskuses. Lisainfo: www.hrc.ee.

Avatud on uus Honda esindus, uue müügisaali ja teenindusega, tagades varuosa katkematu tarne ja Honda standarditele vastava järelteeninduse. Kohal on uued 2015. aasta CRF250R krossi ja enduro mudelid ja ATV TRX500FE1. Uus 2015. aasta CRF450R saabub septembri teises pooles ja enduro mudel oktoobris. ATV- sid ja tänavasõidu enduromootorrattaid saab finantseerida Honda Hea Liisingu tingimustel.

Varustuse poolelt on esindatud: 6D Helmets, Gaerne, Oakley, Renthal, Alpinestars, Twin Air, GoPro, EVS, Thor ja paljud teised krossimaailmas tuntud kaubamärgid.

Kuue hooaja jooksul on Honda motokrossi ja enduro mootorrattad olnud eksklusiivselt esindatud Redmoto OÜ Honda Keskuses Männiku tee 104 Tallinnas. Soovides pakkuda suuremale hulgale harrastussportlatele mõeldud kaupu ja teenuseid, otsustati ühiselt Honda maaletoojaga loobuda Honda mootorrataste esindusõigusest.

Eelnevate aastate koostöös on motokrossi võistlusstardid värvunud märkimisväärselt punasemaks. Adrenalin Arena sisehallis on loodud võimalused noortele esimeseks tutvuseks põrisevate kaherattaliste ja motokrossiga.

Honda Racing Motokrossi Karikas motiveerib 5-ndat hooaega järjepanu MX2 masinaklassi võistlus- ja harrastussportlasi, premeerides parimaid kinkekaartidega ja kroonides parima saavutust uue Honda motokrossi võistlusrattaga.

Toetatud on meie motokrossi paremikku ettevalmistumisel ja osalemisel motokrossi MM-l ja EM-l: Tanel Leok, Gert Krestinov, Priit Rätsep, Juss Laansoo, Lauri Lehtla, Andre Park ja paljud teised. Ühise saavutuse krooniks on kindlasti Priit Rätsepa Euroopa Meistrivõistluste etapivõit ja kahel korral ainult Honda teamina osalemine motokrossi Euroopa Meeskondlikul võistlusel.

Honda mootorrattad tõestasid oma vastupidavust ja head klappi täites Toomas Triisa ja Mart Meeru ühe suurima unistuse finišeerides Dakari rallil. Honda tänab kõiki oma lojaalseid kliente ja kinnitame, et oleme ka tulevikus teie unistuste teejuhiks ja mootoriks.