Honda 150 Euroopa meistrivõistluste võistluskalender 2015. aastaks

Honda 150 meistrivõistluste võitja 2014 Albie Wilkie

Kahe eduka hooaja järel on Honda 150cc Euroopa meistrivõistluste 2015 hooajaks välja kuulutatud tihedam võistluskalender ja sama esikoha auhind, milleks on osalemine Euroopa EMX250 meistrivõistlustel Honda CRF250R-iga.

Täiendatud kalender toetab käesoleval hooajal FIM motokrossi maailmameistrivõistlusi järgmistel Euroopa etappidel:
12. aprill – Trentino MXGP, Arco di Trento
26. aprill – Belgia MXGP, Lommel
24. mai – Suurbritannia MXGP, Matterley Basin
21. juuni – Saksamaa MXGP, Teutschenthal
26. juul – Tšehhi MXGP, Loket
30. august – Hollandi MXGP, Assen

Honda 150 Euroopa meistrivõistlused on esimeseks astmeks Honda motokrossi Grand Prix redelil ning selle eesmärk on uute noorte krossitalentide innustamine ja arendamine. Klass annab 11- kuni 14-aastastele noortele võimaluse näidata ja lihvida oma oskusi Euroopa motokrossi Grand Prix etappidel kõrvuti MXGP klassiga ning arendada juba varakult oma sõiduoskusi neljataktiliste masinaklassis, mis on tänapäeva motokrossis edu saavutamiseks hädavajalik.

Honda 150 Euroopa meistrivõistlustel osalejatele tagatakse täielikult ettevalmistatud Honda CRF150R ratas, mootorratta transportimine võistlustele, tehniline ja treeneri tugi, kütus ja rehvid. Osalejatel tuleb vaid kohale tulla ja võistelda. Kõik mootorrattad on identsed ja rangelt kontrollitud, tagades võistluskeskkonna, mis paneb rõhku õppimisvõimele ning kus võrdne ja aus konkurents toovad esile sõitjate tõelised anded. Kuna tegemist on FIM motokrossi maailmameistrivõistluste ametliku soojendussarjaga, on kohaldatavad ohutusstandardid ja pakutav meditsiiniline tugi samuti kõrgeimal tasemel.

Lisaks korraldatakse kõigile osalejatele hooajaeelne FIM Euroopa treeninglaager, et toetada nende füüsilist ja vaimset arengut, aidates neil omandada sõitmiseks olulisi teadmisi ning saada mitmekülgseks krossisõitjaks. Kuupäevadest antakse jooksvalt teada.

Registreerimine Honda 150 Euroopa meistrivõistlustele on nüüd avatud veebiaadressil www.honda150championship.com, seega kui oled vanuses 11–14 ja otsid võimalust oma motokrossikarjääri edendamiseks, registreeri end kohe ja alusta treeninguid Honda CRF150R-iga.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust Honda motokrossi tsiklite edasimüüjaga:
info@hrc.ee või telefonil 56 977 978