Kristjan Rätsep võitis neljandat korda Honda Racing Motokrossi Karikasarja

Möödunud nädalavahetusel toimus 2014 aasta Honda Racing Motokrossi Karikas sarja viimane finaaletapp ja seda Paikuse kestvuskrossi raames, kus jagati põnevuse lisamiseks topeltpunkte.

Finaaletapi võiduga kindlustas Kristjan Rätsep Redmoto Honda Racingust ka üldvõidu juba neljandat korda viie hooaja jooksul. Peaauhind, uus Honda krossimootorratas, antakse võitjale üle Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni hooaja lõpetamisel. Autasustamisele on oodatud hooaja kolm paremat.

Kuna viimasel etapil jagati topeltpunktid, siis mängiti ümber ka kokkuvõtte teine ja kolmas koht. Teisele kohale tõusis Tamo Toodo ja kolmandaks Riho Rebane (mõlemad Redmoto Honda Racing), kes saavutasid finaaletapil Rätsepa ja Raido Nikonorovi (Karksi RT) järel vastavalt kolmanda ja neljanda koha.

Igal etapil esimesele kuuele jagatavad Honda Racing Motokrossi Karikas kinkekaardid kehtivad uues vastavatud Honda motokeskuses – HRC Eesti müügisalongis Luige baasis, Luige keskuses, Tallinna ringteel.

Honda Racing Motokrossi Karikas jätkub ka järgmisel hooajal. Uuendatud formaat ja arvesse minevad võistlused saavad paika lähajal.

Honda Racing Motokrossi Karikas 2014 TOP 6
1. Kristjan Rätsep (Redmoto Honda Racing) 423 punkti
2. Tamo Toodo (Redmoto Honda Racing) 311 p
3. Riho Rebane (Redmoto Honda Racing) 248 p
4. Aleksei Vinogradov (Redmoto Honda Racing) 241 p
5. Kevin Didvig (Redmoto Honda Racing) 223 p
6. Raido Nikonorov (Karksi RT) 185 p