Adrenalin Arenal sõidetakse 4-etapiline Adrenalin Arena Baltic Master Cup 2015

Juba vähem kui kuu aja pärast, 13. detsembril sõidetakse selle talve kuumema võistlussarja – Adrenalin Arena Baltic Master Cup 2015 – I etapp. Halli uksed on avatud nii tippsportlastele, hobisõitjatele kui ka naistele. Eraldi võistlusarvestus on kuues klassis: MX Open, MX2, MX B, MX C, MX D ja Women.

Sõitjad jaotuvad MX masinaklassidesse EMF TOP200 gruppide järgi (seisuga 15.09.2014), MX A masinaklassi sõitjad saavad valida MX open ja MX2 klasside vahel, MX E omad aga sõidavad MX D-s. Women klassis aga ootame kõiki tüdrukuid ja naisi võistlema endale sobiva MX rattaga.

Võistlusteks registreerimine toimub www.msport.ee kodulehel. Registreerimise hind on sel korral 25-40 eurot (oleneb masinaklassist), kohapeal registreerijatele lisandub 10 eurot. Kõikidele sõitjatele, kes on ostnud 10x kaardi selle hooajal, on võistlustest osavõtt TASUTA, kuid eelregistreerimine on siiski kohustuslik.

Pealtvaatajaid ootavad ees põnevad sõidud, kuumad joogid ja soe söök. Esimese sõidu stardipuu langeb kl 13.00 ja pileti hind on 5 eurot.

Võistluste orienteeruv lõpuaeg on 17.30 ning pärast seda on hall kõikidele soovijatele sõitmiseks avatud!

Kokku sõidetakse neli etappi: 13. detsember, 17. jaanuar, 14. veebruar ja 14. märts

Auhinnalauda aitavad katta Adrenalin Arena, KTM ja A. le Coq.