Laupäeval toimub Adrenalin Arena Baltic Masters avaetapp

Homme sõidetakse Sõmerpalus asuvas Euroopa suurimas motokrossi sisehallis Adrenalin Arenal rahvusvahelise motokrossisarja esimene etapp, kus Tane Leok stardib üle pika aja taas Kawasakiga, millega ta hakkab ka järgmisel hooajal võistlema.

Kui eelmisel aastal sõideti üks Adrenalin Arena Baltic Masters võistlus, siis tänavu on tegemist juba sarjaga, kus peetakse ühtekokku neli etappi. Lisaks homsele etapile kihutatakse veel järgmisel aastal kolm etappi – 17. jaanuaril, 14. veebruaril ja 14. märtsil.

Praeguseks on võistluse kodulehel homseks avaetapiks registreerunud ohtralt sõitjaid ning Eesti parimatele pakuvad konkurentsi sõitjad Soomest ja Lätist. Eestlastest on stardis ka Tanel Leok, kes läheb Open klassis vastamisi eelmise aasta võistluse võitja Andero Lusbo, mullu kolmanda koha saanud Ardo Kauriti ning teiste sõitjatega meilt ja naaberriikidest.

Eraldi võistlusarvestust peetakse kuues klassis: MX Open, MX2, MX B, MX C, MX D ja Women. Klassidesse jaotumine käib suvise TOP200 karikasarja tabeli järgi ning TOP200 MX A klassi sõitjad osalevad klassides MX Open või MX2.

Võistlussõidud algavad kell 13.00 ja pilet maksab 5€.

Võistluse lisainfo ja registreerunud võistlejate nimekiri asuvad www.msport.ee/events/adrenalin-arena-baltic-masters-i-etapp