Motoringrajas 2015 hooajal tiimidel rikkalik auhinnalaud

25. veebruaril toimunud pressikonverentsil tutvustasid EMF-i motoringraja alakomisjon ja motoringraja Balti MV meeskonnaarvestuse peakorraldaja rikkalikku motivatsioonipaketti, mille eesmärgiks on ringrajaelu elavdada.

Eesti klubide arvestuse peaauhind 1000 eurot

2015. hooajal on Eesti motoringrajaelu elavdamiseks koostatud nn motivatsioonipakett, kus Eesti klubidele jagatakse punkte lisaks parimatele võistlustulemust ka näiteks tiimi ühtse välimuse, võimalikult laiapõhjalise esindatuse eest erinevates võistlusklassides jpm.

Auhinnale, milleks on 1000-eurone preemia, saavad kandideerida kõik EMF-i liikmesklubid. Arvestus toimub kõikidel EMV ja EKV võistlustel. Tulemus arvestatakse kokku hooaja lõpus ning auhind antakse välja peale viimast etappi.

Vt tingimusi lähemalt siit.

Balti MV peaauhind on 4000 eurot

Lisaks toimub tänavu kolme-etapiline Balti meistrivõistluste sari, kus meeskondadele on samuti omaette arvestus ning kus parimad saavad rahalised auhinnad:

1. koht – 4000 eurot ja auhinnad sponsoritelt.

2. koht – 1500 eurot ja auhinnad sponsoritelt.

3. koht – 500 eurot ja auhinnad sponsoritelt.

Etappide toimumisajad: 30. mai, 20. juuni ja 1. august, kõik võistlused leiavad aset auto24ringil Audrus.

Sarjas osalemiseks tuleb tiimid eelnevalt registreerida selle vormi abil. Registreerimine on tasuline. Täpsemad tingimused (inglise ja leedu keeles) leiad siit ja eestikeelse tõlke siit. Kontakt ja sarja peakorraldaja Mantas Vybornas, mantas(at)dolcemoto.lt