Kutse mootorratturite uuringule

TNS Emor viib Maanteeameti tellimusel läbi uuringut mootorratturite ja mopeedijuhtide seas. Uuring puudutab mootorrattaga või mopeediga sõitmise harjumusi, ohutust, peamisi probleeme liikluses ja mootorratturite/ mopeedijuhtide hoiakuid.

Iga mootorratturi ja mopeedijuhi tagasiside on väga oluline, sest selle info põhjal on Maanteeametil võimalik kavandada edasist tegevust, et muuta mootorrataste ja mopeedidega liiklemine ohutumaks.

Kui oled ise mootorrattur või mopeedijuht, siis täida palun ankeet allpool toodud lingilt, kuid kindlasti edasta info ning uuringu link ka oma mootorratturitest ja mopeedijuhtidest sõpradele/tuttavatele, et ka nemad saaks oma arvamust avaldada.

Küsimustiku täitmine võtab aega umbes 15-20 minutit ning kõigi küsimustikule vastanute vahel loosime välja 5 Partner kinkekaarti väärtuses 50€. Soovi korral on võimalik saada e-mailile ka uuringu kokkuvõte.

Vastamiseks vajuta siia: https://live.gallup.ee/OdinServlet/Interview?SurveyID=71622AD988

Uuringus saab osaleda kuni 8. juunini.

Täiendavate küsimuste korral pöördu TNS Emori uuringueksperdi Kaidi Reedi (kaidi.reedi@emor.ee) või Triinu Ojala (triinu.ojala@emor.ee) poole.

Suur aitäh kaasaaitamise eest!

Maanteeamet ja TNS Emor