SportID keskkonnas on võimalik kandideerida 1800-eurosele spordistipendiumile

Spordistipendium on SportID poolt makstav aastane stipendium ühele lootustandvale sportlasele, kes valitakse kandidaatide seast välja septembris 2015. Stipendimi suuruseks on 1800 eurot. Stipendium makstakse sportlasele välja igakuiste väljamaksetena.

KES SAAB KANDIDEERIDA?

Kandideerida saab igaüks, kes peab end saavutussportlaseks ehk kõik, kes on seadnud endale sporti tehes mingisuguse numbrites väljendatava eesmärgi, näiteks kõrge koht või kõrgetasemeline tulemus mingisugusel võistlusel. Oluline pole see, kus oled praegu, vaid kuhu tahad jõuda.

MILLAL SAAB KANDIDEERIDA?

Kandideerida saab alates sügisest 2015, kuid selleks, et info õigeaegselt teieni jõuaks, lisage oma kontakt e-postiaadress siia ja olete esimene, kes info saab.

MIDA SOOVIME VASTUTASUKS?

Soovime, et kandidaat innustaks tavainimest senisest enam liikuma. Tahame kasutada stipendiaati SportID-d tutvustavates materjalides ja tema õnnestumistele kaasa elada oma blogis ja sotsiaalmeedia kanalites. Heal kandidaadil on ka oma nägemus sellest, kuidas rohkem tavainimesi aktiivseks saada – probleem, mis on tänapäeval eriti aktuaalne. See nägemus on ka üheks meie kandidaadi sobivuse hindamise kriteeriumiks.

MIKS SPORDISTIPENDIUM?

1) SportID on ettevõtete spordikulude haldamise keskkond. Soovime senisest veelgi enam töötajaid regulaarselt liikuma saada. Selleks oleme loonud võrgustiku spordiklubidest, kus saab SportID keskkonna rahaga makstes sportida ning ettevõte saab mugava kulude halduse lahenduse. Meie eesmärgiks on spordirahva seas enda teenuse ja kaubamärgi tuntust tõsta ning eeskujude abil liikumisharrastust ühiskonnas edendada.

2) Kõigil ettevõtele on turunduskulud. Usume, et toetades sporti ja kultuuri on kõige parem viis ettevõtetel turundust teha. Palju enam ettevõtteid võiks seda teha ja ka selles soovime eeskujud olla.

3) Paljud meie ettevõtte töötajatest on ka ise endiste saavutussportlastena olnud väljakutsete ees, kus kvaliteetsema treeningprotsessi planeerimise tarvis on vaid natuke rahalisi vahendeid puudu ja neid ei ole nii lihtne leida, sest kõik näevad su tänaseid tulemusi, mitte homset potentsiaali. Tore oleks natukenegi edasi aidata mõnda tublit sportlast saavutustele, mis leiaksid hiljem märksa tugevamat kõlapinda. Usume, loodame ja unistame koos teiega!

MIS NÜÜD?

Hetkel valmistatakse ette SportID rahvasportlastele suunatud sotsiaalvõrgustikku. Sügisest on see valmis ja siis avame ka stipitaotluste vooru. Seniks jäta meile oma e-postiaadress ja saad esimesena info, kui stardipauk kõlab.

www.spordistipendium.ee