MXGP Academy rahvusvaheline noorte motokrossi treeninglaager toimub 7.-9. juulil

Teist aastat toimub Eestis rahvusvaheline noorte motokrossi treeninglaager MXGP Academy, kus sõitjaid juhendab kahekordne maailmameister John van den Berk.

FIM Europe MXGP Academy laager toimub nagu eelmiselgi aastal Lange motokeskuses 7.-9. juulil.

Laagris saavad osaleda klasside 65cc, 85cc, 125 2 T ja 250 4 T kuni 23-aastased sõitjad. Treeneriks on kahekordne maailmameister belglane John van den Berk, kelle käe all on sirgunud tippsõitjad nagu Kevin Strijbos, Dennis Verbruggen, Gert Krestinov ja teised.

FIM Europe MXGP Academy noorte motokrossi laagri korraldab Tartu Motokrossi Klubi koostöös FIM Europe’i, EMF-i, KTM Eesti, jt toetajatega.

Rohkem infot treeneri kohta: johnvandenberk.com

Osalustasu 250 eurot sisaldab rajamakse, sööki-jooki, treeninguid, ajavõttu kolmapäeval, kiirabi, raja ettevalmistust ja hooldust. Osalustasus sisalduvad ka paddock‘i teenused (elekter, vesi, WC, dušš) Lange motokeskuses. Toitlustus on osalustasu eest sõitjale ja ühele mehhaanikule (lapsevanemale). Tasumine kohapeal sularahas.

Seekord on lisaks päevastele sõidutreeningutele õhtuti kavas rohkem loenguid nii spordipsühholoogia, võistluseks ettevalmistumise, antidopingu kui muudel teemadel.

Täpsema ajakava ja registreerumisvormi leiad EMF-i veebilehelt.