Quadisõitjad jätkavad heitlust Eesti meistritiitlile Türil

Kihli krossirajal eeloleval laupäeval 4. juulil toimuv Catwees Eesti-ja Balti meistrivõistluste etapp on quadide Eesti meistrivõistluste kolmandaks ja Balti meistrivõistluste teiseks etapiks. Lisaks võistlevad Türil ka Eesti karikavõistluste arvestuses külgvankrite masinaklassid. Osalejaid on võistlema tulemas kõikidest Baltiriikidest, Soomest ja Venemaalt.

Sportlastest on Quad Open masinaklassis stardis kõik Eesti parimad sõitjad eesotsas Lätis toimunud Euroopa meistrivõistluste etapil kolmikvõidu saavutanud Sten Jupaschevski, Martin Filatovi ja Priit Järvlooga, kellel ei saa kindlasti kerge olema, sest rajale lähevad ka selle hooaja komeet Kevin Saar, eelmisel Karksi-Nuia etapil head sõitu näidanud Kaspar Haiba, valitsev Eesti meister Kaspar Kangur, väga nobe soomlane Lasse Ruotsalainen ning palju kiireid Läti sõitjaid.

Samuti on ka külgvankritel tänaseks üles andnud end paljud Eesti tippmeeskonnad.

Eesti meistrivõistluste arvestuses võistlevad Kihli rajal Quad Open, Q 50, Q 100 ja Q 200 klassid, Eesti karikasarjas aga Quad Hobi, Quad Amatöör, Quad Veteran, Quad Jun, Külgvankrid ja Külgvankrid Hobi. Balti meistrivõistlustel osalevad klassid Q50, Q100, Q200, Q Jun 250, Q Hobi, Q Veteran, Q Amatöör, Q Open ja Q Naised.

Türi AMK poolt organiseeritaval võistlusel algavad treening- ja kvalifikatsioonisõidud kell 8:30. Võistlejate koosolek ja võistluste avamine stardiväljakul toimub kell 11:00 ning esimene võistlusstart antakse 11:30, kui rajale lähevad ühises sõidus Q Veteranid, Q Hobi ja Q250 klassid.

Pealtvaatajatele on üritusele kaasaelamine tasuta!

Lisainfo ajakava ja registreerunud võistlejate nimekirja leiab lehelt www.msport.ee/events/quad-ja-kulgvankrid-emv-iii-etapp/