Tabasalus toimub supermoto meistrivõistluste etapp

Laupäeval 4. juulil sõidetakse Tabasalu kardirajal järjekorras selle aasta neljas Sivitrans Eesti meistrivõistluste etapp supermotos. Lisaks võisteldakse seal ka Balti meistrivõistluste arvestuses, kuid selles sarjas on see alles kolmandaks etapiks.

Eesti ja Balti meistrivõistluste arvestuses lähevad Tabasalus rajale S1 ja SuperQuad klassid. Eesti karikasarjas osalevad aga Open ja 2 stroke klassid, kellel on Tabasalu võistlus samuti neljandaks etapiks. StreetMoto klassile, kes võistleb ainult Eestis toimuvatel võistlustel, on see alles teiseks etapiks.

Treeningsõidud algavad Tabasalus kell 10:00, kvalifikatsioonid 11:00 ja esimene start antakse kell 12:30, kui rajale lähevad kõige kiirema S1 klassi võistlejad. Kõikides klassides toimub kaks starti, kuid S1 Balti arvestuses toimub eraldi üks sõit, mis on ajakavas viimane ja toimub orienteeruvalt kell 15:50.

Klassidele Street, 2 Stroke, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Autoekspert, Streetmoto, Imago Auto, Mevolmet, Recticell, Saarefishexport, Speedline Racing, Velt Motocenter ja Sivitrans.

Võistlus on pealtvaatajatele tasuta!

Lisainfo ajakava ja sõitjate nimekirja kohta leiab lehelt www.msport.ee/events/supermoto-emv-iv-etapp/