Keity Meier kutsub motonaisi trialit sõitma

Suvine hooaeg on kohe lõppemas ning et seda toredalt ja meeldejäävalt lõpetada, kutsub Keity Meier kõiki motohuvilisi naisi ja tüdrukuid ühispõristamisele.

„Tahan teile tutvustada mototrialit, kui ühte väga vinget ja adrenaliiniküllast motoala. Tõsi, kiirust on siin vähe, aga eneseületamist jagub igasse hetke! Et te saaksite asjast selgemat sotti, organiseerin ma mõned tsiklid, millega on kõigil võimalus teha kaasa väike treening, tutvumaks triali ABC-ga. Peale harjutust siledal maal saate proovida ka sõitu lihtsal rajal, mis on igale teist kindlasti jõukohane. Julgemad saavad teha ka keerulisemaid trikke.
Et asi ei jääks ühekülgseks, lõpetame päeva sõbraliku jõukatsumisega motokrossis. Olen ka ise krossikaga stardijoonel,“ kutsus Meier motonaisi üles ühel huvitaval motopäeval osalema.

Lootuses, et sügis tuleb pikk, on spordipäev plaanitud laupäevale, 7. novembrile, kogunemisega kell 11:00 Holstre-Nõmme krossirajal. Ürituse ladusamaks sujumiseks palub Meier kõigil huvilistel oma soovist osaleda teada anda hiljemalt 2. novembriks tema mailile keitymeier[ät]gmail.com. Infot saab ka tema mobiililt 59016418.

„Loomulikult võite jagada infot ka teistele tüdrukutele, kes võiksid asjast huvitatud olla!
Kaasa võta oma sõiduvarustus, tsikkel krossiks ning pisut raha sooja supi ja krossiraja kasutamise eest (ainult krossitamise ajal). Trialiga tegeleme raja kõrval metsas ning see on kõigile tasuta!“ lisas Meier.