Gert Krestinov aitas parandada Motextreme positsiooni

Eesti meistrid ja karikavõitjad 2015

Avaldame 2015. hooaja Eesti meistrid ja karikavõitjad alade kaupa.

Motokross

Eesti meistrivõistlused

50cc
1. Richard PAAT
2. Romeo PIKAND
3. Rolands BOGDANOVIČS (LAT)

65cc
1. Martin MICHELIS
2. Sampo RAINIO (FIN)
3. Romeo KARU

85cc
1. Meico VETTIK
2. Andreas HIIEMÄGI
3. Henry VESILIND

MX2 jun
1. Daniil BALANDIN (RUS)
2. Rait KAIMER
3. Ingars ASMA (LAT)

MX2
1. Karel KUTSAR
2. Aleksei VINOGRADOV
3. Claudius ROOSMA

MX1
1. Gert KRESTINOV
2. Priit RÄTSEP
3. Tanel LEOK

MX V
1. Raivo FREIBERGS (LAT)
2. Heigo LAUREN
3. Reio ENGMAN

Külgvankrid
1. Kert VARIK / Haralds KURPNIEKS (LAT)
2. Riku KUNNAS (FIN) / Lari KUNNAS (FIN)
3. Gert GORDEJEV / Maarek MIIL

Quad Open
1. Kevin SAAR
2. Martin FILATOV
3. Raivis SOOTEE (LAT)

Quad 50
1. Tanel PÕDRA
2. Karl Robin RILLO
3. Sten PRESS

Quad 100
1. Joosep EESMÄE
2. Cris Sten KUTTI
3. Atis BREDS (LAT)

Quad 200
1. Lauris EIZANS (LAT)
2. Matiss PALEVICS (LAT)
3. Patric KURVITS

Mini MX
1. Karl SAAT
2. Raivis LEVANS (LAT)
3. Juss MAIDLA

Eesti karikavõistlused

Quad Amatöör
1. Mark SAAR
2. Raido VIINAPUU
3. Raini SOOMETS

Quad Veteran
1. Daniels BALTAIS (LAT)
2. Jaanus HEINA
3. Juris OZOLINS (LAT)

Quad Hobi
1. Armin POKK
2. Janek VERNIK
3. Aigar METTING

Mini MX Hobi
1. Ervin KURIS
2. Hans Arvet TILK
3. Karl-Heinrich NIINELO

Mini MX Open
1. Mati TAGAPERE
2. Marthi LEPIK
3. Romet AHI

Külgvankrid
1. Igor RODIONOV (RUS) / Dmitri RODIONOV (RUS)
2. Urmas SUGASEP / Arturs LINTERS (LAT)
3. Markus NORMAK / Karl-Albert KASESALU

Külgvankrid Hobi
1. Indrek ALJES / Toomas RINNE
2. Sverre LAMP / Alar LAMP
3. Rain NORMAK / Marko NORMAK

Külgvankrid Veteran
1. Urmas SUGASEP / Arturs LINTERS (LAT)
2. Sverre LAMP / Alar LAMP
3. Andrus KISKONEN / Kristjan KIVISTU

MX V 40+
1. Urmas HELISTE
2. Aivo RABBI
3. Marko KOKK

MX V 50+
1. Mati PÄRNASALU
2. Ülo RAUDSEPP
3. Arto TAISTO

TOP200
1. Andero LUSBO
2. Raido NEI
3. Jaanus KOVAL
4. Hans PRIIDEL
5. Marttin POLJAKOV
6. Kristo KOPPEL

Adrenalin Arena Cup lastele

50cc jun
1. Sebastian LEOK
2. Rasmus Alan TRUUS
3. Leonards NEICENIEKS (LAT)

50cc
1. Richard PAAT
2. Romeo PIKAND
3. Otto Mattias ROOTALU

65cc
1. Sampo RAINIO (FIN)
2. Edvards BIDZANS (LAT)
3. Martin MICHELIS

85cc
1. Henry VESILIND
2. Kairo KATKOSILT
3. Jörgen-Matthias TALVIKU

125cc jun
1. Reio TIMMI
2. Samu VEHMAS (FIN)
3. Kris JALAS

Freetime Mini karikasari

Mini MX 35+
1. Mati TAGAPERE
2. Romet AHI
3. Ervin KURIS

Mini MX 88SEMI
1. Kristel RABA
2. Erik-Rennes PIHLAK
3. Kaido RAUD

Mini MX Beginners
1. Hans Arvet TILK
2. Guntis LAKSTIGALA (LAT)
3. Karl-Heinrich NIINELO

Mini MX Expert
1. Karl SAAT
2. Sasha VÕSA
3. Mikk ERM

Hartwall Jaffa Eesti noorte karikavõistlused

50cc jun
Kevin NÕGESMAA
Rasmus Alan TRUUS
Gregor KUUSK
Karl HUNT
Ruben LINDEMANN
Sigmar RETPAP
Karl Kustav TERRAS
Kaarel KUTSAR
Kristofer KALJU
Martin MÕTUS
Andre SARRI
Gregor ILVES
Aron-Allar REBANE
Remi FELMAN
Otto Reinhard VIKS
Carita LOMP
Ron-Joonatan HEIN
Karl KIIL
Evelina GALEJA (LAT)
Karl-Viktor VAARMA
Jekabs KUBULINS (LAT)
Henri KUTSAR
Oliver PÕDRA
Hugo SIREL
Richard KINK
Robin ŠEMET
Sten-Kevin TOOMELA
Ramon KUKKUR
Jakob TOMINGAS
Marten RAUD
Escobar KRUUSENBERG
Andy ROOSE
Kardo KALLAS
Karl TEESALU
Rene GILDEN
Alissa KUTSUMOVA
Märt Jaagup PEEBO
Ainar PIHT
Ralf GRAMAKOVSKI
Sören KORBEALAINEN
Rasmus VINGISAAR

50cc
1. Romeo PIKAND
2. Robin RANDOJA
3. Hannes HANIMÄGI

65cc
1. Ilias KRASNITSKIY (RUS)
2. Juri VINOGRADOV
3. Mikk Martin LÕHMUS

85cc
1. Hans Arvet TILK
2. Kevin SOE
3. Alex-Allar REBANE

Quad 50 jun
1. Kristjan VÄRTON
2. Sander OINUS
3. Karl KOHO
4. Kaur MUST
5. Joosep SAAT
6. Kedor KOHU
7. Karl Trevor VAIKSAAR
8. Romet PAATSI
9. Karl Artur SIPELGAS

Quad 100
1. Mihkel SALUJÕE
2. Joosep EESMÄE
3. Martten TINTSO

Quad 200
1. Karl Kristjan KAJAK
2. Patric KURVITS
3. Karl Joosep STEINBERG

Quad 100B eriarvestus
1. Karl Ares HOMMIK
2. Sten Erik MÄGI
3. Henri END

Quad 200B eriarvestus
1. Karl Joosep STEINBERG
2. Siim SAAT
3. Hanna-Maria TENNOKESE

Adrenalin Arena Baltic Masters karikasari

MX2
1. Waltteri KOSKINEN (FIN)
2. Hans PRIIDEL
3. Jan JAKOBSON

MX B
1. Janne METSÄMÄKI (FIN)
2. Günther PÕLLUMÄE
3. Margus LEETBERG

MX C
1. Mirko RAUP
2. Kardo ORAV
3. Jorma ARUKASE

MX D
1. Tanel TURRO
2. Jaanus PITK
3. Maris FELDMANIS (FIN)

MX Open
1. Andero LUSBO
2. Ardo KAURIT
3. Joni ROOS (FIN)

MX Women
1. Samanta JOSTA (LAT)
2. Julia MATTILA (FIN)
3. Kristiina RABA

Kestvuskross

Eesti meistrivõistlused

85cc
1. Jörgen-Matthias TALVIKU
2. Genry ARRAS
3. Christofer TEDER

E-1
1. Kert PÄÄBO
2. Karl SAAT
3. Tarvi REMMELGAS

E-2
1. Martin LEOK
2. Jüri TRIISA
3. Uģis KLIMONS (LAT)

E-3
1. Elary TALU
2. Priit PALATU
3. Egon ÜPRAUS

Enduro
1. Toni PAAKKINEN (FIN)
2. Toomas TRIISA
3. Ragnar VALDSTEIN

Quad
1. Kevin SAAR
2. Martin FILATOV
3. Argo ABEL

Veteranid 40+
1. Toivo NIKOPENSIUS
2. Reio ENGMAN
3. Aivo RABBI

Eesti karikavõistlused

ATV
1. Tanel VEERPALU
2. Kalev KÕIVSAAR
3. Lennart KIIVIT

Seeniorid 50+
1. Jüri MAKAROV
2. Jaanus NUUT
3. Madis POOL

Eesti hobi karikavõistlused

Harrastajad B
1. Tarmo JAASI-TAMM
2. Avo ÄRM
3. Eero PASS

Harrastajad C
1. Reiko BURKET
2. Aimar PLATAIS
3. Timo VACKERMANN

Quad Harrastajad
1. Rainer PALU
2. Egert NORMAK
3. Janek VERNIK

Naised
1. Johanna SAAREKE
2. Kris JALAS
3. Kaisa MUMMA

Talikross

Eesti meistrivõistlused

50cc
1. Romeo PIKAND
2. Otto Mattias ROOTALU
3. Richard PAAT

65cc
1. Romeo KARU
2. Mikk Martin LÕHMUS
3. Joosep PÄRN

85cc
1. Egert PIHLAK
2. Kevin SLENG
3. Marttis LADEV

Külgvankrid
1. Urmas SUGASEP / Madis LINA
2. Tanel REESNA / Ruslan TALF
3. Renee REINU / Juhan PAABSTEL

MX Open
1. Andero LUSBO
2. Ardo KAURIT
3. Claudius ROOSMA

Eesti karikavõistlused

MX Open B
1. Olari PULDRE
2. Jens UDRAS
3. Günther PÕLLUMÄE

MX Open C
1. Raido ELBING
2. Sten VÄISE
3. Mihkel REINO

MX V
1. Erki PRIVOI
2. Aivo RABBI
3. Ergo PIKAND

Talvine kestvuskross

Eesti karikavõistlused

E-1
1. Priit BIENE
2. Don Eric LAANE
3. Jens UDRAS

E-2
1. Martin LEOK
2. Jüri TRIISA
3. Timmo MÕTS

Enduro

1. Elary TALU
2. Tiit TIPPEL
3. Ragnar VALDSTEIN

Seeniorid
1. Heigo LAUREN
2. Aivo RABBI
3. Jüri MAKAROV

ATV meeskond
1. Alo LINKOLM / Tanel VEERPALU
2. Elmo EHRLICH / Erik REINMETS
3. Jaan MARGUS / Janno TOOMING

Quad meeskond
1. Siim VAIDE / Martin TOOVIS
2. Jaanus TOOMING / Janno TOOMING
3. Raini ROOMETS / Kait KOMPUS

Eesti hobi karikavõistlused

Harrastajad B
1. Olari PULDRE
2. Risto VOLDEK
3. Tõnis TUISK

Harrastajad C
1. Reiko BURKET
2. Rene JERBACH
3. Mirko RAUP

Naised
1. Johanna SAAREKE
2. Birgit LIPPMAA
3. Kaisa MUMMA

Eesti noorte karikavõistlused

Quad 100
1. Joosep EESMÄE
2. Aleks SALE
3. Virgo MITT

Mootorkelgukross

Eesti meistrivõistlused

Pro
1. Eetu KARJALAINEN (FIN)
2. Kaur TIISLER
3. Kalle SAARELAINEN (FIN)

Veteran
1. Esa POLVINEN (FIN)
2. Paul TIISLER
3. Ojar KIRS

Eesti karikavõistlused

Beginners
1. Ruslan TALF
2. Reio TIMMI
3. Markus ABRAM

Hobby
1. Feetu RAJAJÄRVI (FIN)
2. Riho KOLLIST
3. Tarmo Raig

Junior
1. Manuela LÕHMUS

Jäärada

Eesti meistrivõistlused

MX Open jääpiik
1. Taavi LAUR
2. Andero OKSAAR
3. Hannes HANSMAN

Eesti karikavõistlused

65cc
1. Joosep PÄRN
2. Kennert NURJA
3. Norman Erik LINNAS

85cc
1. Jörgen-Matthias TALVIKU
2. Kairo KATKOSILT
3. Alex-Allar REBANE

ATV Open
1. Tamur VANKER
2. Sten IVANOV
3. Martin POLIKARPUS

Külgvankrid
1. Sverre LAMP / Alar LAMP
2. Ülar KARING / Krister KINDEL
3. Markus NORMAK / Karl-Albert KASESALU

MX A (krossinael)
1. Leo LAUR
2. Don Eric LAANE
3. Hendrik MULLO

MX Hobi (krossinael)
1. Hannes HANSMAN
2. Sven SIMULASK
3. Kevin RADSIN

Quad nael
1. Janek SOIDLA
2. Kalev MUST
3. Carol REESNA

Enduro

Eesti meistrivõistlused

E-1
1. Niko AITTA (FIN)
2. Priit BIENE
3. Edgars ŠILINŠ (LAT)

E-2
1. Martin LEOK
2. Markus MICHELSSON
3. Arūnas GELAŽNINKAS (LTU)

E-3
1. Elary TALU
2. Priit PALATU
3. Lauris ERMANIS (LAT)

Seeniorid 40+
1. Toivo NIKOPENSIUS
2. Egon ÜPRAUS
3. Einars VINTERS (LAT)

Eesti karikavõistlused

Harrastajad
1. Tajo ANDRESSOO
2. Jarko METSIS
3. Timo HERMLIN

Algajad
1. Janar SÄÄRITS
2. Ain MUSTING
3. Johannes MUSTING

Veteranid 50+
1. Karri TIKKANEN (FIN)
2. Mika VUORI (FIN)
3. Jarmo AITTA (FIN)

Juunior
1. Reio TIMMI
2. Jaanus Hugo ERMITS
3. Joel KOLEHMAINEN (FIN)

ATV/Quad
1. Margus MALKUS
2. Andro PÄRLIN
3. Tamur VANKER

Naised
1. Annamaria KARIKUUSI (FIN)
2. Esmeralda VESTERINEN (FIN)

Endurosprint

Eesti karikavõistlused

E-1
1. Veiko RÄÄTS
2. Priit BIENE
3. Kosti KIRJAVAINEN (FIN)

E-2
1. Martin LEOK
2. Gustavs KUNDZINŠ (LAT)
3. Toomas TRIISA

E-3
1. Elary TALU
2. Mart MEERU
3. Priit PALATU

Seeniorid 40+
1. Andrus ALLIKVEE
2. Toivo NIKOPENSIUS
3 Egon ÜPRAUS

Noored
1. Tino NUUTTINEN (FIN)
2. Andre PREMS
3. Jere LAAKSO (FIN)

Harrastajad
1. Jarko METSIS
2. Timo HERMLIN
3. Vaido KALM

Algajad
1. Kristo PAPSTEL
2. Kalev KRIIS
3. Kristjan KOLSAR

Veteranid 50+
1. Madis POOL
2. Ričardas DUONELAVIČIUS (LTU)
3. Ville NIIRANEN (FIN)

ATV
1. Tanel VEERPALU
2. Tamur VANKER
3. Lennart KIIVIT

Motoringrada

Eesti meistrivõistlused

Superbike
1. Hanno VELT
2. Martin PÄRTELPOEG
3. Toomas TOMSON

Superstock 600
1. Kristjan SEPA
2. Hannes SOOMER
3. Valter PATRONEN (FIN)

Külgvankrid
1. Eero PÄRM / Mairon MEIUS
2. Tarmo TEMPEL / Silver KUUSK
3. Petri MAKKULA (FIN) / Tommi KOSKINEN (FIN)

Eesti karikavõistlused

C-klass
1. Peeter MERIVÄLJA
2. Erki ANTO
3. Juris KATKOVS (LAT)

B600
1. Kaiko KOLKANEN
2. Kristjan KARU
3. Rolands LEGZDINS (LAT)

B1200
1. Allan MERIKÜLA
2. Maris DANKERTS (LAT)
3. Juris BRINKMANIS (LAT)

Supermoto

Eesti meistrivõistlused

S1
1. Sami SALSTOLA (FIN)
2. Patrick PALS
3. Sami UUTELA (FIN)

SuperQuad
1. Aleksejs KUZMINS (LAT)
2. Tanel JÜRNA
3. Janis KLAVINS (LAT)

Eesti karikavõistlused

Open
1. Valtteri ALA-HEIKKILÄ (FIN)
2. Kristjan SIILAK
3. Imants KALNINS (LAT)

StreetMoto
1. Priit KORTS
2. Toomas TOMSON
3. Margus NILISK

Speedway

Eesti karikavõistlused

Speedway 85cc
1. Karl Johannes LATTIK
2. Markus Maximus LILL
3. Frido Ving VIIDAS

Mäkketõus

Eesti meistrivõistlused

Single
1. Tajo ANDRESSOO
2. Riho KOLLIST
3. Tenny TUVIKENE

Unlimited
1. Urmas PÕLDMA
2. Billy TOOMLA
3. Riho KOLLIST

Kiirendus

Eesti meistrivõistlused

ProBike
1. Deivid URBUS
2. Nils LAUR
3. Petri KOIVUNIEMI (FIN)

StreetBike
1. Martin VEEDLER
2. Erko POSKA
3. Raine LEMVALD