In memoriam – Andres Heinsalu (24.02.1975-23.01.2016)

Andres Heinsalu, foto Rauno Kais

Suurima kurbusega teatame, et 23. jaanuari varahommikul lahkus meie seast peale võitlust raske haigusega pikaaegne Eesti motospordivõistluste peaajamõõtja Andres Heinsalu.

Andres oli suurepärane sõber ja asendamatu kolleeg, kes aastaid peaaegu kõik suvised ning ka paljud talvised nädalavahetused veetis Eesti mootorrattaspordivõistlustel. Võistluse korraldaja võis tema peale alati 100% kindel olla, samuti kõik need lugematud sõitjad või sõitjate vanemad, kes tulemuste saamiseks pea ajavõtubussi uksest sisse pistsid.

Andresega kohtudes võis alati kindel olla ka pikale venima kippuvas vestluses, abivalmiduses ja heas tujus, sest selline Andres lihtsalt oli.

Jagame siin ka teavitust, et Andrese pere ootab kõikide, kes temaga kokku puutusid, häid mälestusi tema kohta Facebooki seinal (www.facebook.com/andres.heinsalu.3?fref=ts), et tema lastel oleks ilus mälestus oma tegusast isast.

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon langetab pea ja avaldab südamlikku kaastunnet Andrese perele, sõpradele ja kolleegidele.