Tallinn Motor Show külastaja võidab Harley-Davidsoni

Harley-Davidson Tallinn loosib Tallinn Motor Show külastajate vahel välja mootorratta – Harley-Davidson FXDL 103 Low Rider.

Loosis osalemiseks tuleb 27.-28. veebruaril 2016 külastada Tallinn Motor Show ajal Harley-Davidsoni boksi, osta sealt loosipilet, märkida sellele oma andmed ja lasta loosikasti. Vaheloosimistelt läheb lõppfooru 30 piletit. Lõpploosimine toimub 28. veebruaril 2016 kell 17.00 Tallinn Motor Show’l.

Lisainfo loosimise kohta: www.facebook.com/harleydavidsonestonia

Tallinn Motor Show’le toovad kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad ühe katuse all välja oma uusima mudelivaliku.

Tallinn Motor Show ajal toimub Saku Suurhalli ees ülimalt atraktiivne Euroopa meistrivõistluste etapp mootorkelgu krossis. Konkurentsi pakub ka 2015. aastal Euroopa hõbedale tulnud eestlane Kaur Tiisler, kes soovib kodupubliku ees tiitlit võita.

Tallinn Motor Show teemadeks on uusimate mudelite esitlused; motovarustus, -rõivastus, sõidukite tuuning-osad, lisavarustus nagu kaamerad, GPS-id jne; motospordialade, -võistlussarjade,- sündmuste, -klubide ja sõitjate esitlused; mootorrattasõidu ohutus ja -koolitusvõimalused; ümberehitatud, restaureeritud, iseehitatud jm põnevad projektisõidukid.

Üritusel on avatud elektritsiklite proovisõiduala, lisaks saavad väiksemad huvilised elektrilisi traielitsikleid ja kondijõul töötavaid rattaid proovida ning seda kogenud instruktorite juhendamisel.

Hindamaks Eestis loodud või ümber ehitatud tsikliehitajate ponnistusi, toimub messi raames ka projektitsiklite konkurss, mille publiku lemmik saab auhinnaks 1000 eurot. Lisaks toimub messil ka üks põnev võistlus motosportlaste ja publiku vahel. Viimase tegevuse kohta avaldatakse detailsem informatsioon juba lähiajal.

Tallinn Motor Show korraldab Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ja tulevikku suunatud ürituse eesmärgiks on mootorrattaharrastuse propageerimine.

Aeg: Laupäev-pühapäev, 27.-28. veebruar 2016. Publikule avatud kell 10-18.
Asukoht: Saku Suurhall, Tallinn.
Piletid müügil Piletilevis.

Lisainfo: www.motorshow.ee, www.facebook.com/tallinnmotorshow