Elary Talu hakkab võistlema Shercoga

Eelmisel aastal enduros Eestis ja terves Baltikumis E-3 klassis kõik meistri- ja karikavõidud saavutanud Elary Talu hakkab algaval hooajal võistlema uue Sherco tsikliga, mis sai võimalikuks Sherco tehase ja Eesti maaletooja Velt Motocenter koostöös.

Sõmerpalu motoklubi ridadesse kuuluv Elary Talu võitis möödunud hooajal E-3 klassis nii Eesti, Läti kui Balti enduro meistritiitlid. Esikohad tulid ka samade riikide ja regioonide endurosprindi karikavõistlustel ning kuldse hooaja krooniks võidutses noormees ka Eesti suvises ja talvises kestvuskrossis ning seda samuti E-3 masinaklassis. See andis ka tõuke Velt Motocenterile alustamaks kõnelusi Sherco tehasega, pakkumaks Talule koostöövõimalust.

“Oleme Elary tegemisi ja edukaid võistlemisi juba mõnda aega jälginud ning otsustasime just talle motiveerivat Sherco esindussõitja kohta pakkuda. Prantsusmaalt pärit Sherco tehase toega saab Elary käesoleval hooajal võistlemiseks kolm Sherco mootorratast. Plaanis on võistelda enduro võistlustel Eestis, Lätis, Leedus ning võimalik, et ka Soomes ja kaugemal Rumeenias. Lisaks on Elary stardis ka kestvuskrossi etappidel. Suur tänu meeskonna suursponsoritele LHV Pank, Motul, Blauer ja Mireiche. Oleme hooajale vastu minnes lootusrikkad ja proovime parimat,” rääkis Velt Motocenter esindaja Hanno Velt.

“Sherco valisin uueks hooajaks, kuna Velt Motocenter’ilt tuli hea koostööpakkumine ning Sherco on väga kiirelt tõusev mark enduromaailmas, seega otsustasin varakult hea ja areneva mootorratta peale istuda. Algava hooaja eesmärk on sõita Baltikumi võistlustel poodiumikohtadele ja hooaja lõpuks kõige kõrgemale astmele tõusta. Võimalusel plaanime ka välisvõistlustel käia ja Red Bull Romaniacsil tahaks ka tugevalt esineda,” tutvustas oma plaane Talu.