Eesti osaleb ka 2016. aastal enduro kuuepäevasõidul

ISDE 2015

EMF-i endurokomisjon ja juhatus koostöös nõukoguga otsustasid ka 2016. aastal viia välja koondise rahvusvahelisele enduro kuuepäevasõidule (ISDE), mis seekord toimub Hispaanias, Navarras 11.-16. oktoobril.

Sel hooajal on rahvusmeeskonnas uuendusena 4 liiget (varasematel aastatel on rahvuskoondise suuruseks olnud kuni 6 sõitjat). Kuna koondis on seekord väiksem, loodetakse ka tugevat tulemust, sest kandidaatide hulgas on mitmeid väga suure ja pikaajalise rahvusvahelise kogemusega sõitjaid.

Koondis moodustatakse sõitjatest, kes osalevad enduro MM-il ja EM-il. Lisaks on kandidaadid rahvuskoondisesse Eesti ja Balti meistrivõistluste kolm esimest E-klassides. Peale saavutatud tulemuste mängib olulist rolli ka sõitja stabiilsus ja varasem kogemus rahvusvahelistel võistlustel.

Info võistluse kohta leiab ISDE kodulehelt: www.fim-isde2016.es

2015. aastal saavutas Eesti ISDE-l 12. koha.

Ka käesoleval aastal on kõigil võimalik rahvuskoondist suuremal või väiksemal määral toetada. Kavas on eraldi arvestus Eesti meistri- ja karikavõistlustel ISDE toetajate arvestuses, võimalik on seotada endale toetaja sõidusärk jm – võimalustest anname teada lähiajal.