Korvipaar Normak-Kasesalu osalesid Saksa meistrivõistlustel

Normak/Kasesalu

Korvipaar Normak / Kasesalu osalesid Saksamaa motokrossi meistrivõistluste esimesel etapil, mis toimus Poola piiri lähedal asuvas väikelinnas Hänchen.

35-st registreerunud ekipaažist oli kohale tulnud 33. Päev algas suurepäraselt, kui poisid sõitsid kvalifikatsioonis välja üheksanda aja. See andis stardikoha esireas. Ka esimene sõit algas üle ootuste hästi, kui esimeselt ringilt tulid Normak/Kasesalu viiendana. Seda kohta hoiti veidi üle poole sõidu. Sõidud on aga Saksamaal meile harjumatult pikad, 30 minutit pluss kaks ringi. Kahjuks sõidu teine pool nii hästi ei läinud. Ühel tõusul tekkis suuremat sorti ummik ja poisid takerdusid kaasvõistlejate taha. Läks tükk aega enne kui saadi jätkata. Esimesest sõidust 18. koht.

Teine sõit ei olnud suurem asi vaatepilt. See meenutas rohkem kestvuskrossi. Korvimeestele oli see tõeliseks katsumuseks. Nii tulid ka Markus ja Karl sõidu teises pooles korraks boksi, sest Karl vajas turgutamist. Sõit sõideti siiski lõpuni ja tulemuseks 21. koht.

Vaatamata tagasihoidlikule tulemusele tasus siiki Saksamaal käia. Ka seal sõidavad motokrossi inimesed ja nendega saab võidu sõita küll. Mõlemad sõidus võitsid Belgia Läti segapaar Kristof Santermans / Elvijs Mucenieks.