Vilaski kestvuskrossilt toimub Delfis otseülekanne

Tänavune suvine kestvuskrossi hooaeg algab sel laupäeval, 2. aprillil Vilaskis, Valgamaal. Vilaski kestvuskrossi sõite on võimalik videoülekandes vaadata Delfi vahendusel.

Ka tänavu ülistatakse kahe esimese etapi (Vilaski ja Pärnu) soolo klasside üldvõitja Eesti kestvuskrossi liivaetappide kiireimaks meheks „Sandman 2016“.

Eelmisel aastal esmakordselt välja antud Sandman tiitli võitis Martin Leok (Sõmerpalu Motoklubi).

Lisaks autasustatakse üldarvestuse kolme kiiremat sõitjat eraldi.

NB! Mõlemal etapil (Vilaski 2. aprill ja Pärnu 17. aprill) osalenud võistlejate (kõik masinaklassid) vahel loositakse välja soojamaa reis kahele. Loosimine toimub Pärnu Offroad-i autasustamisel.

Esimene võistlusstart Vilaskis antakse kell 10:30 klassile 65cc. Kell 11:30 stardivad 85cc, E-1, E-2, E-3, Veteran 40+, Enduro, Senior 50+, Harrastajad B, Harrastajad C ja Naised. Kell 14:00 lähevad aga rajale neljarattalised – ATV-d, Quadid ja Quad Harrastajad.

Lähem info ja registreerimine Vilaski kestvuskrossile ja Pärnu Offroadile on avatud EMF-i veebilehel. Kestvuskrossi Eesti meistri- ja karikavõistluste sarjas on 2016. aastal neli etappi. Kaks viimast toimuvad sügisel Paikusel ja Haapsalus.