Top 200 kolmandale etapile läheb liidrina vastu Andero Lusbo

Sel laupäeval, 28. mail toimub Türil Kihli motokeskuses Top 200 motokrossi karikasarja kolmas etapp. Kolmandale etapile läheb liidrina vastu Andero Lusbo.

Sarja liider on pärast Maardu ja Põlva etappi Andero Lusbo (Kagu MK). Lusbo on kahe etapiga kogunud 592 punkti. Teisel kohal on 585 punktiga mitmeid hooaegu MM-etappidel võistlenud venelane Viacheslav Golovkin. Kolmandat kohta hoiab 579 punktiga Martin Leok (Sõmerpalu MK).

Esikoha nõudlejad on Türil lisaks sarja liidritele kindlasti veel ka Karel Kutsar, Aigar Leok, Claudius Roosma. Samuti on A klassis starti tulemas noored sõitjad Meico Vettik ja Henry Vesilind. Kokku on eelregistreerinud ligi 200 võistlejat, mis tõotab põnevaid võistlussõite igasse gruppi.

Masinaklassid: MX Open A, MX Open B, MX Open C, MX Open D, MX Open E, Naised, MX V 40+, MX V 50+.

Võistlejate registreerimine: 08:00-11:00, esimene start 11:30. Täpsem juhend ja võistluse info: www.msport.ee/events/top200-motokrossi-karikasarja-iii-etapp-2016/

Tuletame meelde, et hooaja jooksul kõigil etappidel MX Open B kuni MX Open E klassis osalenud sõitjate vahel läheb loosi Brentex kaanega kerghaagis.