MXGP Academy rahvusvaheline noorte motokrossi treeninglaager toimub 13.-15. juulil

Kolmandat aastat toimub Eestis rahvusvaheline noorte motokrossi treeninglaager MXGP Academy, kus sõitjaid juhendab kahekordne maailmameister John van den Berk.

FIM Europe MXGP Academy laager toimub nagu kahel eelmiselgi aastal Lange motokeskuses 13.-15. juulil.

Laagris saavad osaleda klasside 65cc, 85cc, 125 2 T ja 250 4 T kuni 23-aastased sõitjad. Treeneriks on kahekordne maailmameister belglane John van den Berk, kelle käe all on sirgunud tippsõitjad nagu Kevin Strijbos, Dennis Verbruggen, Gert Krestinov ja teised.

FIM Europe MXGP Academy noorte motokrossi laagri korraldab Tartu Motokrossi Klubi koostöös FIM Europe’i, EMF-i, KTM Eesti, jt toetajatega.

Rohkem infot treeneri kohta: johnvandenberk.com

Osalustasu 250 eurot sisaldab rajamakse, sööki-jooki, treeninguid, ajavõttu neljapäeval, kiirabi, raja ettevalmistust ja hooldust. Osalustasus sisalduvad ka paddock‘i teenused (elekter, vesi, WC, dušš) Lange motokeskuses. Toitlustus on osalustasu eest sõitjale ja ühele mehhaanikule (lapsevanemale). Tasumine kohapeal sularahas.

Seekord on lisaks päevastele sõidutreeningutele õhtuti kavas ka loenguid nii võistluseks ettevalmistumise, antidopingu kui muudel teemadel, mängitakse isade-poegade vahelist jalgpalli ja saab proovida uusi KTM endurotsikleid.

Täpsema ajakava ja registreerumisvormi leiad EMF-i veebilehelt.


Vaata videokokkuvõtet eelmise aasta laagrist.