Eestit esindavad Rahvuste krossil taas Tanel Leok, Harri Kullas ja Priit Rätsep

Täna avalikustati Team Estonia 2016 koosseis, ehk siis mehed, kes esindavad Eestit selle aasta maailma motokrossi tippsündmusel Rahvuste krossil (Monster Energy FIM Motocross of Nations), mis toimub 24. – 25. septembril Itaalias Maggioras.

Äsja avaldatud info kohaselt sõidavad Eesti eest samad mehed, kes eelmisel aastal tõid Prantsusmaalt Ernéest ära väga kõrge neljanda koha. Priit Rätsep (Honda) esindab tänavu Eesti meeskonda Itaalias MXGP, Harri Kullas (KTM) MX2 ja Tanel Leok (KTM) Open masinaklassis. Meeskonna managerina jätkab Lauri Roosiorg, kes on tuntud ka ainsa MM-il osaleva Eesti motokrossimeeskonna Sahkar Racing juhina.

Rahvuste kross algab sellel aastal 24. septembril, kui sõidetakse kvalifikatsioonid ja selgitatakse välja need riigid, kes hakkavad järgmisel päeval Chamberlaini karikale võistlema.

Sarnaselt eelmisele aastale toimub ka tänavu suur Rahvuste Krossi ühisvaatamine, aga seekord Viimsi Spa pubis Black Rose ja seda siis pühapäeval 25. septembril algusega kell 12:00 (esimene finaalsõit algab kell 14:00).

Krossihuvilistele on reserveeritud kogu pubi ja ülekandeid saab nautida Tallinna ühelt suurimalt ekraanilt. Kohapeal on avatud kihlveokontor, kus lisaks võitjatele kogutakse raha Eesti noorte motokrossisõitjate toetuseks.

Pilet 20 eur/inimene, lastele (vanuses 7-16) 10 eur. Alla 7 aastased tasuta.

Pilet sisaldab külmlauda, sooja sööki, magustoitu, kohvi ja teed.

Kuni 7 aastased lapsed saavad samal ajal tasuta mängida Viimsi SPA mängutoas Rõõmupisik, kus on kohapeal ka järelvaatajad.

Kohale on hea tulla kogu perega, sest kes krossi vaadata ei soovi, saab soodustingimustel Viimsi SPA ilusasse 18+ saunakeskusesse (soodushind 20 euri) kasutada. Alates 12 aasta vanused lapsed saavad minna veeparki Atlanis H2O (lisatasu eest).

Lisaks pakub Viimsi SPA ööbimist soodushinnaga:
– 75 euri kahekohaline tuba
– 65 euri ühekohaline tuba
Hotelli broneerimiseks palume võtta ühendust: info@spatallinn.ee või tel 6061001, märgusõna „Moto“.

SPA18+ külastuseks broneeringut ei ole vaja, piletit ostes palun mainida märgusõna „Moto“.

Ürituse külastamiseks palume teha eelbroneering www.msport.ee. Pubi mahutab kuni 150 inimest.

Elame koos kaasa Eesti meeskonnale!