Mika Kallio korraldab Hannes Soomeri toetuseks oksjoni

Moto2-klassi MarcVDS meeskonna võistluskombe, milles higistades Mika Kallio tuli 2014. aastal ajaloolisele hõbedale. Alghind 1000 eurot.

Soome motoringrajaäss Mika Kallio pani müüki mitmed esemed oma sõiduvarustusest, et koguda raha, toetamaks Kallio Racing meeskonda kuuluvate noorte ringrajasõitjate Niki Tuuli ja Hannes Soomeri osalemist Supersport 600 maailmameistrivõistlustel.

Kallio kirjutab oma Facebooki lehel, et Tuuli ja Soomer on ainsad Soome meeskonna esindajad, kes kavatsevad osaleda maailmameistrivõistluste etappidel 18. septembril Saksamaal, 30. septembril Prantsusmaal ja 14. oktoobril Hispaanias.

Kallio pani poiste toetuseks müüki kaks oma võidusõiduülikonda, kaks kiivrit ja ühed võisusõidusaapad. Kõigil on ainulaadne võimalus endale need esemed hankida. Esemete kirjeldused ja alghinnad leiab tiimi lehelt, pakkumise tegemiseks võta ühendust info@mikakallio.com

Fotol: Moto2-klassi MarcVDS meeskonna võistluskombe, milles higistades Mika Kallio tuli 2014. aastal ajaloolisele hõbedale. Alghind 1000 eurot.