EMF-i 2016 hooaja lõpetamine toimub 26. novembril Tallinnas

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni 2016 hooaja pidulik lõpetamine ja aastakonverents toimub 26. novembril Tallinnas Rock Cafes.

Pidulik hooajalõpu üritus algab kell 14 EMF-i liikmesklubide aastakonverentsiga Rock Cafes.

Aastakonverentsil annavad juhatus ja nõukogu ülevaate nii lõppevast kui kolmest viimasest aastast, toimuvad ka uue juhatuse ja nõukogu valimised.

2016 mootorrattaspordi hooaja kõigi Eesti meistrite, parimate sportlaste ja edukamate klubide autasustamine ning käesoleva aasta juubilaride austamine algab Rock Cafes kell 17.

[box]Taaskord on kõigil võimalik esitada “Aasta mototeo” kandidaate ning nende poolt ka hääletada. “Aasta mototeo” tiitliga tunnustab EMF avalikkuse hinnangul meie motoelu 2016. aasta kõige tähelepanuväärsemat mootorrattaspordiga seotud tegu. Kandidaate saavad 2. novembrini esitada kõik soovijad. Hääletus toimub 3.-20. novembrini EMF-i kodulehel. Esita kandidaat siin.[/box]

Kell 19 algab aga ööklubis kõigi karikavõitjate autasustamine ja meeleolukas hooaja lõpupidu. Kõiki külalisi ootavad maitsvad suupisted, temaatiline tort ja üllatused.

Lastele on kella 16-21 vaba sissepääs Megazone’i, kus neid ootab seikluspark, lasermängud, rallisimulaator ja lastepärased suupisted ning karastusjoogid. Üritusel osalevatele lastele kohustuslik eelregistreerimine.

Kella 22st alates tõmbab Rock Cafe’s peo käima Shanon ja vägeva lõppakordi annab sünnipäeva tähistav Hendrik Sal-Saller koos Smilersiga.

Kõigile Eesti meistritele koos kaaslasega, Rahvuskoondiste liikmetele koos kaaslasega, 2016. aasta juubilaridele ja Hartwall Jaffa sarja 50cc juunior ja Quad 50 juunior klassi osalejatele, ühele aastakonverentsil osalevale klubi esindajale on sissepääs hooaja lõpetamisele tasuta.

Ülejäänutele on sissepääs kogu õhtuks 20 eurot (kuni 12aastased lapsed 15 eurot).

Vaata Eesti meistrite ja karikavõitjate ülevaadet siit.