Vierumäki Grand National – Soome suurim motospordi võistlus

26. ja 27. mail 2017 sõidetakse Asikkalankunnas Vesivehmaa aladel Soomes Vierumäki Grand National kolmetunnine avatud kestvussõit. Võistlus toimub Vesivehmaan lennujaama alal ja võistluskeskuseks on Vierumäe spordikeskus. Võistlema oodatakse 1500 võistlejat Soomest, Rootsist, Norrast, Eestist, Lätist ja Venemaalt, mis teeb antud võistlusest Soome suurima motovõistluse aastal 2017.

„Oleme saanud jälgida Euroopa parimate võistluste organisatsioone ja korraldust lähedalt ehk saanud infot, kuidas korraldada võistlus, mis on võistleja vaatenurgast nauditav ja turvaline. Seadsime eesmärgiks 1500 võistlejat ja usume, et saavutame selle kiiresti, kuna võistluste kohta on märkimisväärne huvi nii Soomest, kui ka välismaalt,“ ütles võistluse korraldaja Juuso Pulliainen.

„Võistlusrada tuleb sõidetav, turvaline ja järjest keerulisemaks minev. Me ei soovi korraldada ellujäämisvõistlust, vaid elamust, mida naudivad kõik osalejad olenemata sõitja tasemest ja see annab tõuke, et ta ka järgmine aasta uuesti võistlema soovitakse tulla,“ lisas ta.

Koostöö Vierumäe spordikeskuse, Asikkalan maakonna ja Asikkalan Motoklubiga tagab selle, et suudame pakkuda tervikliku paketi, mida saab kohandada oma vajadustele vastavaks. Näiteks majutus kuulub registreerimismaksu sisse ja võistluskeskusest saab rentida Vierumäen Chalet suvilaid või näiteks tavalise hotellitoa – valikuid on igale vajadusele.

VGN 2017 sõitetakse legendaarse Gotland Grand National võistluse formaadi järgi ja kahe võistluspäeva ajal on palju võistlusklasse eri tasemel sõitjatele ja eri suurusega mootorratastele.

Vierumäe spordikeskus on ametlik võistluskeskus, kus võistleja koos hooldetiimiga leiab erinevaid majutusvõimalusi, võistluse kõrvalprogrammi ja teenuseid.

Võistlejad võivad tulla võistluskülla varakult ja kõigile võistlejatele, kes elavad seal, pakutakse võimalust tasuta kasutada keskuse enduroradu, kus on võimalik tutvudeamaastikuga ja valmistuda võistluseks.

Võistluse registreerimine on ametlikult avatud ja maksta saab kas krediitkaardi või pangaülekandega.

Registreerimise link: http://fi.nordicsportevent.se/evenemang/evenemang-vgn/evenemang-vgn-fi

Majutuse broneerimise link: https://www.lyyti.fi/reg/Finland_Grand_National__26285_2017__Vierumaki_majoitus_accommodation_0343

360-pilt Vierumäe spordikülast. http://skyview.fi/panorama/53d0cb43308a19983f4c1541

Võistluse reeglid leiad siit:
www.nordicsportevent.fi/vgn-kilpailusaeaennoetr-fi-26-5
www.nordicsportevent.fi/vgn-kilpailusaeaennoetr-fi-27-5

Võistluse lehekülg facebookis.