Keilas toimus meeleolukas triali võistlus “Jõulusärts 2016”

Pühapäeval, 11. detsembril toimus Keila Noortekeskuse saalis meelelahutuslik trialivõistlus noortele – “Jõulusärts 2016”. Oskuseid proovile panema ja üksteisega mõõtu võtma tuli ligi 30 noort tulevikulootust elektritriali mootorratastega, kellest noorim vaid 3aastane. Kaasa elamas loomulikult ka võistlejate meeskonnad – isad, emad ja sõbrad.

Trennides harjutatakse lisaks sõitmisele ka tasakaalu ja tehakse pisut füüsilist ja suur oli osalejate üllatus, kui võistlejate koosolekul teavitati võistluse formaadiks kolmevõistlus. Läbinud esimese ringi sõidukatsed, oli kohe järgmiseks kätekõverduste tegemine ja edasi tasakaalulaual seismine, kus kirja läks 3 katsest parim aeg. Kokku oli kaks ringi. Ääretult tore oli näha millise tõsidusega võtsid noored kogu võistlust ning kui palju pingutati ja ennast ületati ka kätekõverduste tegemisel.

Seekord võisteldi 3 eraldi klassis – A , B ja C .
Raskeimas klassis A oli võidukas Ott Ross, teiseks tuli Otto Reinhard Viks ja kolmandaks Thobias Siirak.

Keskmise raskusastmega klassi B võitis Aleksander Mälksoo, teise koha saavutas Mathias Hallik ja kolmandaks tubli tüdruk Keiti Luup.

Noorimad võistlesid klassis C, kus poodiumikohad läksid lausa kahele tüdrukule. Võidukas oli Anni Louise Viks, kes tihedas konkurentsis edestas oma venda Hans Viks`i, kolmandaks tuli Laureen Lootus.

Eriauhinnad anti parimale kätekõverdusi teinud poisile ja tüdrukule.
Tüdrukutest oli konkurentsitult parim Paula Nurmik 25 kõverdusega!
Poiste arvestuses oli ületamatu Ott Holger Ross, kelle teisel ringil tehtud tulemus lausa uskumatu 60!

Meeleolukale päevale andsid oma hõngu ka päkapike poolt koduküpsetatud piparkoogid ning lõputseremoonia, kus sporditeemalised autasud said kõik võistlejad.

Ürituse korraldaja ning laste triali eestvedaja spordiklubi MC Panter tänab tublisid toetajaid, kes aitasid teoks saada sellel toredal päeval – Tridens (laste lemmik Jaffa), Uniplast OÜ ja nende sporditarbed ning loomulikult Asematic OÜ ja Warren Safety.

Võistlust kajastav filmikoond Martin Hallikult – https://www.youtube.com/watch?v=c9044kKFzkY
Fotomaterjal: Margus Almers
http://margusalmers.com/keilatrial2016/content/index.html

,