Tallinn Motor Show projektitsiklite konkursi auhind on 1000 eurot

Mootorrattamessi Tallinn Motor Show raames 25.-26. veebruaril 2017 Saku Suurhallis toimub projektitsiklite näitus-konkurss, mis oli eelmisel aastal üheks publiku suurimas huviobjektiks. Tänaseks on selgunud juba ka messi esimesed uudismudelid, mille toovad rahvani Harley-Davidson ja KTM.

Eelmise aasta projektitsiklite konkursi edust tingituna selgitatakse ka tänavu välja „Publiku lemmik“, kus enim hääli kogunud eksponaat saab auhinnaks 1000 eurot. Konkursil saavad osaleda kõik ümber- või iseehitatud, restaureeritud rollerid, mootorrattad, ATV-d, quadid jms. Siia hulka kuuluvad kindlasti ka võidusõidutsiklid. Konkursil osalemiseks tuleb täita registreerumisvorm Tallinn Motor Show veebilehel: motorshow.ee/projektirattad/. Projektitsiklite väljapanek on avatud mõlemal näituse päeval.

Esimesed uudismudelid kirjas

Juba on ka teada esimesed uudised eelmisel aastal suurte väljapanekutega messil osalenud Harley-Davidson’ilt ja KTM’ilt. Esimesena mainitud Ameerika suurtootja esitleb oma matkatsikleid, millel on peal ajaloos juba üheksas Big-Twin klassi mootor Milwaukee-Eight™ ning lisaks nendele on Suurhallis väljas ka põhjalikult uuendatud esi- ja tagavedrustusega varustatud 2017 H-D touring-tsiklid. KTM toob aga rahva ette KTM 1290 Adventure S, KTM 1090 Adventure R ja KTM 125 Duke tsiklid.

Veebruari viimasel nädalavahetusel jagub Saku Suurhallis kuhjaga tegevust, kuna kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad toovad ühe katuse all välja oma parima mudelivaliku. Tallinn Motor Show on parim koht, kust hankida endale algavaks hooajaks uus mootorratas või täiendada varustust, see on suurepärane võimalus sõprade kohtumiseks, uute sidemete sõlmimiseks või oma mootorrattaseikluse alustamiseks.

Mootorrattamessi programm on mõlemal päeval kavandatud selliselt, et huvitavat vaatamist jagub nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele – pakume igaühele midagi põnevat!

Võimalusi leidub ka erinevateks proovisõitudeks.

Tallinn Motor Show korraldajaks on MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Pildil 2016. aasta projektirataste konkursi „Publiku lemmik“ Kaili Aaviku tsikkel Mama’s Pride. Foto autor: Rauno Kais