Tallinna mootorrattamessil loositakse efektne uus Harley-Davidson mootorratas

25.-26. veebruaril Saku Suurhallis toimuvalt Tallinn Motor Show messilt on võimalik ühel õnnelikul külastajal Harley-Davidsoniga taas koju sõita.

Kuldse bensiinipaagiga Harley-Davidsoni Sportster Iron 883 Hard Candy Gold Flake tsikli loosis osalemiseks tuleb messil Harley-Davidsoni boksist soetada loosipilet ning mootorratta loosimine toimub messi viimasel päeval. Lisaks uute tsiklite eksponeerimisele toob Ameerika tsikliikoon Suurhalli ka suure valiku sõiduvarustust ja riideid, mida kõike saab samuti kohapealt soetada.

Sarnaselt eelmisele aastale on ka tänavu lisaks Harley-Davidsonile Suurhallis kohal ka mitmed teised tsikligigandid nagu Yamaha, KTM, Ducati, Kawasaki, BMW, Suzuki jpt.

Veebruari viimasel nädalavahetusel jagub Saku Suurhallis kuhjaga tegevust, kuna kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad toovad ühe katuse all välja oma parima mudelivaliku. Mootorrattamessi programm on mõlemal päeval kavandatud selliselt, et huvitavat vaatamist jagub nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele. Nii selgub taas parim projektitsikkel, mille omanikule on auhinnaks 1000 eurot ning tänavu valitakse messil esmakordselt ka “Motomiss”.

Tallinn Motor Show on parim koht, kust hankida endale algavaks hooajaks uus mootorratas või täiendada varustust, see on suurepärane võimalus sõprade kohtumiseks, uute sidemete sõlmimiseks või oma mootorrattaseikluse alustamiseks.

Tallinn Motor Show korraldajaks on MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Messi ametlik kodulehekülg: www.motorshow.ee