Telli litsents enne 1. märtsi, saad selle normaalhinnaga!

Rahvuslik võistluslitsents 2017

Alates 2017. aastast rakendab EMF rahvuslikele hooajalitsentsidele, mis on tellitud peale 1. märtsi, hinnatõusu 20%.

Soovitame litsents tellida veebruari jooksul, siis saab selle veel tavapärase hinnaga. Peale 1. märtsi 2017 on kõik rahvuslikud hooajalitsentsid 20% kallimad.

Litsentsi saad tellida EMF-i kodulehelt: https://msport.ee/litsents/rahvuslik-litsents/

Rahvuslik litsents annab õiguse osaleda Eesti meistri- ja karikavõistlustel jm EMF-i egiidi all toimuvatel motospordivõistlustel Eestis. Litsents kehtib ka ka lähiriikides nagu Soomes, Lätis, Leedus ja Venemaal.

Litsentsi menetlemiseks kulub kuni 5 tööpäeva. Litsentsi saadame postiga teie poolt taotluses näidatud aadressile. Litsentsiga kaasnevate soodustuste kohta Alexelas, Coffee In-is, Tallinkis, FysioArtis ja Addinolis leiab rohkem infot siit.

Kuna EMF-i eelarve on 2017. aastal väga pingeline eelkõige kahel põhjusel, juunioride MM-i korraldusega seotud kulu ja väga suures mahus vähenenud riiklike toetuste (nn katuseraha kadumine) tõttu, kinnitas nõukogu 27. jaanuaril toimunud koosolekul juhatuse ettepaneku viia litsentside müügis sisse järgmised muudatused:

1. Tõsta ühekordse litsentsi (sisaldab kindlustust) hinda 40 eurole.
2. Kehtestada peale 1. märtsi tellitud rahvuslikele litsentsidele 20% kõrgem hind.
3. Lisaks tõsta võistluste registreerimise tasu 150 eurole, mis võimaldab paremini korraldada eelkõige võistluste kajastamisega seotud meediategevusi.