Mootorispordivõistluste korralduse ja ohutuse seminar 25. märtsil

Martin Pärtelpoeg (39)

25.märtsil 2017 toimub auto24ringil juba 8. korda mootorispordivõistluste läbiviimise, ohutuse ning päästetegevuse õppus-seminar.

Teooriaga sisustatud laupäevasel päeval läbitakse järgmised teemad:
– võistluse planeerimine, vajalikud kooskõlastused ja ametnikud
– võistluse juhtimine ja läbiviimine
– (ringraja) mootoratturi ohutusvarustus
– autode ja autosportlaste turvavarustus
– võistluse ohutusplaani koostamine
– tulekustutus- ja päästevahendid
– tegutsemine sõiduki tulekahju korral
– päästetööd.

Pääste- ja meditsiiniabi näidete rõhk on ringrajavõistlustel, kuid päästmise põhitõed kehtivad igal sündmusel. Võistluste planeerimise ja läbiviimise küsimused on universaalsed kõikide alade jaoks.

Esmakordselt on seminar avatud ka külalistele väljaspoolt auto24ringi korraldus- ja päästemeeskonda. Huvilised saavad ennast registreerida kuni 21.märtsi keskpäevani. Registreerimiseks saata e-kiri aadressile piret.koov@gmail.com koos osaleja ja organisatsiooni nimega.

Osavõtutasu 100.- eurot peab olema laekunud (või saadetud maksekorralduse koopia) MTÜ Võidusõiduabi arvele (EE702200221047840743) hiljemalt teisipäeva, 21. märtsil kell 17.00. Selgitusse märkida: „Ohutusseminar“ ja osaleja nimi. Arvega tasuvatel juriidilistel isikutel palume saata arve rekvisiidid koos registreerimisest teatamisega. Arved peavad olema tasutud hiljemalt 23. märtsil kell 17.00.

Osalustasu eest saad: – koolitus kl 1000- 1800 – lõuna ja kohvipausid – tunnistus-

Koolitajad: Piret Koov MTÜ Võidusõiduabi; võistluse planeerimine, korraldus ja administreerimine Raul Koov MTÜ Võidusõiduabi; võistluste korraldus ja juhtimine, turvavarustus Enn Eberg Ramasec OÜ; võistluse riskihalduse ja turvalisuse planeerimine Marko Soontalu MTÜ tehnilised Pääastetööd; tulekustutus- ja päästevahendid, kustutamine/ päästmine.