Endurohooaeg algab 14. aprillil Jõelähtme endurosprindiga

Juba kuuendat korda peetakse 14. aprillil Võerdlas, endise fosforiidikaevanduse põneval maastikul endurosprindi võistlust.

Seekordne võidusõit on erakordne ka selle poolest, et samal maastikul peetakse 27.-28. mail Tallinn GP kiiruskatse. Hea võimalus võistlejatele oludega tutvumiseksi.

Jõelähtme võistlusrada on kindlasti kõige omanäolisem kogu Eesti- ja Balti karikavõstluste sarjas. Liigendatud maastk koos rohkete tõusude, languste ja kividega on väljakutseks ka kogenud võistlejale.

Seekord on rajameister teinud raja kiirematele klassidele erinevaks, et pakkuda rohkem võimalusi võistlejate proovile panekuks.

Võistluse formaat on endiselt juba kolmandat aastat „briti stiilis“, kus ülesõitu praktiliselt ei sõideta ja võstlus toimub ühel pikal kiiruskatsel.

Kuna sellel aastal toimub ajavõtt juba esimesel ringil, siis soovitame kõikidel võistlejatel võtta aega ja rajaga eelnevalt tutvuda.

Võistluse läbiviimist toetavad: Red Bull, Silberauto, Jopa, Mardernos, Moose Racing, Parts Europe, Jak Disain, Redmoto.

Kõikide võistlejate vahel, kes viibivad autasustamise lõpul toimuval loosimisel, loositakse välja Mercedes-Benzi kasutusõigus.

Registreerimine alates 9:00, esimene start 11:30. Võistlusele registreerimine ja lähem info: https://msport.ee/events/endurosprindi-ekv-etapp-2017/