Priit Rätsep võidutses Läti motokrossi meistrivõistluste avaetapil

Eile sõideti Liepajas meie lõunanaabrite motokrossi meistrivõistluste esimene etapp, kus oli kohal ka PMC Addinol Honda Racing, kelle ridades jätkab ka tänavu eelmise aasta Läti meister Priit Rätsep.

Priit Rätsep näitas juba kvalifikatsioonis 47 MX1 ja MX2 klassi sõitja hulgas head minekut, kui ta edestas teise aja kirja saanud lätlase Karlis Sabulise parimat ringiaega pea sekundiga.
Rätsep alustas ka esimest sõitu hästi, kui ta pääses liidrikohale juba avaringil ning vaikselt kasvatas konkurentide ees oma edumaad ning edestas lõpuks teise koha saanud Davis Ivanovsi 17 sekundiga. Kolmandana ületas lõpujoone Sabulis.
Teine sõit ei erinenud esimesest, kui Rätsep haaras esikoha endale juba sõidu algusest ning lõpuks oli ta edu teiseks tulnud avasõidu neljanda mehe lätlase Toms Macuksi ees üle 25 sekundi. Kolmandana ületas lõpujoone Erki Kahro, kes esimeses sõidus katkestas.

Kahe sõidu kokkuvõttes kuulus seega esikoht tiitlikaitsjale, kes kogus maksimaalsed 50 punkti. Rätsepale järgnesid Macuks ja teises sõidus neljandana lõpetanud Ivanovs ning seda võrdselt 40 punktiga.

“Päev edenes eile Liepajas suhteliselt ideaalselt, kui olin nii kvalifikatsioonis kiireim kui ka võidud tulid mõlemast sõidust, mis oli võrreldes eelmise kahe aastaga natuke teistsugune algus Läti meistrivõistlustele. Liepaja rada on selline paks ja liivane, millega kaasnesid eile sügavad augud ja sooned, aga mulle õnneks sellised rasked rajad meeldivad ja seetõttu oli ka tulemus hea. Sellise hooaja algusega on hea edasi minna ja töötame edasi! Suured tänud kõikidele toetajatele ja fännidele,” võttis oma eduka avavõistluse kokku Rätsep, keda saab kodumaal võistlemas näha juba eeloleval laupäeval Saku-Männiku krossirajal.

PMC Addinol Honda Racing tänab kõiki oma koostööpartnereid ja toetajaid: PMC, Addinol, Honda, Mectus, SmartShop RCD, Ramirent, Kenomer, TrailerMate, Hartwall Jaffa, Rock Cafe, Gourmet Coffee, JakDisain, Curcume by Flowene, Sparta, Klaar Puhastus, RM Motors ja IcePeak.