Kestvuskrossi EMV avaetapp toimub laupäeval Vilaski liivarajal

Kestvuskrossi Eesti meistrivõistlused saavad avalöögi sel laupäeval, 8. aprillil Valgamaal Vilaskis traditsiooniliselt kiirel ja raskel liivarajal.

Lõuna-Eestis valitseb peakorraldaja Einar Petersoni sõnul juba suur suvi, Vilaskis on trenni tehtud juba neli nädalat. Viimane võimalus võistlusrada proovida ongi täna, kuna alates homsest on rada kuni võistluseni suletud.

Raja pikkuseks on 5,5 kilomeetrit ning see on sarnane varasemate aastate võistlustele. Üks erilisemaid elemente on väga pikk stardisirge, kus enne esimest kurvi saab üles korraliku hoo.

Vilaski kestvuskross on Eesti meistrivõistluste etapp masinaklassidele 85cc, E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro ja Quad Open. EKV arvestuses osalevad Senior 50+, E-3, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Quad Hobi, Naised.

Taas selgub Sandman ja eriauhinna saab 65cc klassi võitja

Vilaski Kestvuskrossi ja 16. aprillil toimuva Pärnu Offroad-i üldarvestuses selgitatakse sooloklassides välja liivaraja kestvuskrosside kiireim mees – „Sandman 2017“.

Vilaskis võistlevad ka 65cc masinaklassi poisid, kelle sõidu pikkuseks on 30 minutit. Selle masinaklassi võitjale paneb Bikeman eriauhinnana välja Thori sõiduvarustuse. Kõiki 65cc sõitjaid oodatakse kestvuskrossi proovima.

Korraldaja karikale on starti oodatud ka väikesed quadid klassides Q50, Q100 ja Q200.

Registreeru võistlusele ja vaata lähemat infot: www.msport.ee/events/kestvuskrossi-emv-ja-ekv-ii-etapp-vilaski-kestvuskross-2017/