Osale enduro Euroopa meistrivõistlustel Paikusel

8.-9. juulil toimub Paikusel, Pärnumaal enduro Euroopa meistrivõistluste teine etapp, kuhu oodatakse osalema ka kõiki Eesti endurosõitjaid.

Sama võistluse raames leiab aset ka enduro Eesti meistrivõistluste etapp ning kõik sõitjad, kes osalevad EM-arvestuses, saavad punktid kirja ka Eesti meistri- või karikavõistlustel.

Euroopa meistrivõistluste klassid on E1 Junior, U20 Junior, E2/E3 Junior, E1, E2, E3 Senior, Veteran, Women.

Paikuse turba- ja liivapinnase rohke võistlusraja pikkus on 70 km, kus on üks endurokatse (ET), kaks krossikatset (CT) ja 2 ajakontrollpunkti. Võistlustel sõidavad Euroopa MV klassid mõlemal päeval kolm ringi, Eesti MV klassid esimesel päeval kolm, teisel päeval kaks ringi ning Eesti KV klassid mõlemal päeval kaks ringi. Teisel päeval ei arvestata Eesti MV ja Eesti KV tulemustes kolmanda ringi tulemust.

Registreerumiseks tuleb täita FIM Europe lehel olev vorm ja saata see 8. juuniks e-posti aadressile (paikuseenduro@gmail.com): http://www.fim-europe.com/wp-content/uploads/2017/02/FIM-EUROPE-GENERIC-ENTRY-FORM_ENDURO2.docx

Euroopa meistrivõistluste osalemistasu on 140 eurot. Euroopa meistrivõistlustel osalemiseks vajaliku ühekordse litsentsi (hind 60 eurot) saab taotleda EMF-i kodulehelt.

Ühtlasi on avatud ka Eesti meistri- ja karikavõistluste etapile registreerumine EMF-i kodulehel: https://msport.ee/events/paikuse-enduro-euroopa-mv-ii-ja-eesti-mv-iii-etapp-2017/