Enduro Tallinn GP avapäeva kiireim oli Rannar Uusna

Laupäeva hommikul startis Tallinnas, Tähesaju tänaval olevast Motoneti kaubamaja parklast rahvusvaheline endurovõistlus Tallinn GP. Võistlus jätkub pühapäeval ja mõlemal päeval sõidetakse identne ring, mille pikkuseks ca 65 kilomeetrit ja mille sees oli kolm kiiruskatset. Sportlikumad klassid läbisid ringi kolm korda, teised kaks korda. Esimesel päeval oli kõige kiireim Rannar Uusna, kes oli ühtlasi ka klassi E-3 parim.

E-3 klassis järgnesid Uusnale Toomas Triisa ja Elary Talu. E-1 klassis lõpetas päeva kiireimana Aigar Leok, kes edestas Veiko Räätsa ja Hermanni Haljalat, E-2 klassis teenis päeva parima tulemuse Martin Leok, kellele järgnesid Priit Biene ja Markus Michelsson.

Seeniorid 40+ esikolmiku moodustasid Juha Puotsaari, Egon Üpraus ja Jarko Metsis. Harrastajatest Kristo Papstel, Andres Kukk ja Timo Hermlin. Juunioride klassis oli esimene Kosti Kirjavainen, teine Tino Nuutinen ja kolmas Reio Timmi.

Kui eelpool mainitud klassid läbisid raja kolmel korral, siis järgmised klassid kahel korral. Veteranid 50+ parim oli Andrus Allikvee, Algajates Helvis Trääder ja Uustulnukates Miko Oja.

Pühapäeval sõidetakse Tallinn GP teine päev ja esimesed võistlejad stardivad Motoneti
kaubamaja juurest rajale kell 9.00. Esimesd sõitjad jõuavad samas asuvasse finišisse kell 15.40

Tallinn GP katsete ajakava ja ülevaade: http://www.endurotallinngp.com/rada1

Tallinn GP 2017 ametlik kodulehekülg: http://endurotallinngp.com