Registreeru kolmapäevaks Addinol motokrossi EMV teisele etapile

Sel nädalavahetusel, 3.-4. juunil jätkub Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste sari Pärnu lennuvälja motopargis teise etapiga. Eelregistreerumine võistlusele on avatud kolmapäeval, 31. mail kella 16-ni.

Võistlus on ühtlasi ka Läti motokrossi meistrivõistluste kolmas etapp, seega on stardis ka suur hulk lõunanaabrite kiiremaid sõitjaid ning konkurentsi pakuvad ka teiste lähiriikide sportlased.

Motokrossi Eesti meistrivõistluste sarjas on 2017. aastal neli põhietappi, üks etapp Lätis kõige tugevamatele masinaklassidele ning üks etapp, kus osalevad ainult Quadid ja külgvankrid. Esimene etapp toimus 29.-30. aprillil Langel, järgmised toimuvad 3.-4. juunil Pärnus, 15.-16. juulil Kiviõlis, 5. augustil Linnamäel (Quad ja K/V), 26.-27. augustil Tihemetsas ja Läti etapp on 24. septembril Cesises.

Eesti meistritiitel selgub 11 eri klassis ja kogu sarja auhinnafond on 16 800 eurot. NB! Autasustamine toimub kohe peale teist sõitu jooksvalt.

Eelregistreerimine esimesele etapile on avatud EMF-i kodulehel: https://msport.ee/events/addinol-motokrossi-emv-ii-lati-mv-iii-etapp-2017/ ja kestab kuni 31. mail kella 16:00-ni.

Kohapeal registreerimine ja transponderite väljastamine avatud reedel kell 20-21, samuti laupäeval kell 19-21. Soovitame tungivalt saabuda võistluspaika päev varem, et vältida hommikust järjekorda ja ajapuudust. Ka toitlustus on avatud reedel samal ajal kui registreerimine ning järgmisel päeval pakutakse hommikusööki.

Kolmandat aastat jätkab motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsorina ADDINOL Lube Oil OÜ.

Pealtvaatajatele igal etapil erinevad tegevused nii väikestele kui suurtele ja atraktiivsed auhinnad – loosi läheb Brentex kaanega treiler, tasuta kruiisid Stockholmi, Addinol mootoriõlid jm!

Vaata sarja infot lähemalt: www.msport.ee/motokross/addinol-eesti-meistrivoistlused-motokrossis