Noored_Vihur Motosport

Vihur Motosport toob hooaja viimasel Eesti meistrivõistluste etapil starti nimeka Soome ringrajasõitja

Pühapäeval sõidetakse Pärnu külje all, auto24ringil selle aasta viimane Eesti motoringraja meistrivõistluste etapp. Vihur Motosport meeskond stardib hooaja viimasele võistlusele nelja sõitjaga, Rivermani Investi külalistsikliga kihutab sel korral nimekas soomlane Sami Penna, kes ka eelmisel aastal Vihur Motospordi tsikliga sõitis. Lisaks on rajal ka Vihur Motosport noored ringrajasõitjad. Hooaja viimane võidusõit tõotab tulla huvitav ja kindlasti ilmaolude tõttu keeruline ning Vihur Motosport meeskond sihib nagu alati kõrgeid kohti.

Superbike klassis läheb BMW S1000 RR tsikliga rajale kaks Vihur Motosport sõitjat. Valitsev Eesti meister Martin Pärtelpoeg pidi tänavu ühe Eesti etapi vahele jätma, seoses võistlusega välismaal. Peale Soomes sõidetud Eesti meistrivõistluste etappi pole Pärtelpoeg vahepeal sõitnud, seda töökohustuste tõttu. Küll testis tsiklit tiimijuht Marko Rohtlaan. Õnneks saab Pärtelpoeg laupäeval teha korraliku trenni ja kindlasti on tema eesmärk püüda võitu. Lihtne see ei ole, sest stardis on palju kiireid mehi, Hannes Soomer, Ville Valtonen ja paljud teised. Sander Luisk on saanud kahe etapi vahel trenni teha ja tema kiirus on treeningutel olnud hea.

Superstock 600 klassis on Kaiko Kolkanenil väga oluline nädalavahetus ees, kui tal on võimalus tulla tänavuseks Eesti meistriks. Tiimijuhi Rohtlaane sõnul usub ta, et Kaiko saab selle survega hästi hakkama ja teeb hea nädalavahetuse. Kindlasti on meeskonnal kõrged ootused ka etapi külalissõitjaga. Sami Penna stardib Riverman Investi tsikliga ja kui ta eelmisel hooajal samamoodi viimasel etapil Vihur Motospordi värvides sõitis, võitis ta mõlemad sõidud. Vähemaga ei taha nimekas soomlane ka sellel korral leppida.

Noortesarjas, kus sõidetakse 100cc tsiklitega, läheb rajale kokku seitse Vihur Motosport noort sõitjat, kes läbi selle hooaja on saanud väga palju uusi kogemusi ja kindlasti palju kiiremaks saanud, kui kevadel. Vihur Motosport tänab oma naabreid auto24ringil, ALM Motorsporti, kes lahkelt lubasid oma boksi kasutada ja nüüd saavad noored sõitjad hooaja viimasel võistlusel olla päris oma boksis, mis kindlasti annab vägeva emotsiooni. Ka Vihur Rahvaliiga, mis mõeldud tänavatsiklitele, on populaarne, nimekirjas on pea 10 sõitjat.

Laupäeval on kavas treeningud, kvalifikatsioonid sõidetakse pühapäeval algusega kell 13.00. Võistlussõidud algavad pühapäeval kell 14.35, esmalt lähevad rajale noored sõitjad.

,